3M AP3-C765-S-E vodní filtr do distributorů vody

Vaše cena
1 413,00 Kč
Vaše cena bez DPH
1 167,77 Kč
1413
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
19.07.2024 u Vás
Kód
307003
Výrobce
3MVodní filtr AP3-C765-S-E společnosti 3M je určen pro distributory vody. Tento vícestupňový filtrační systém zaručuje nejvyšší stupeň čistoty, kvality a chuti vody.

     Výhody vodního filtru 3M:
•    odstraňuje chlor a sedimenty;
•    zabraňuje tvorbě vodního kamene;
•    zabraňuje prostupu částic o velikosti 0,5 µm.
•    snadná a rychlá výměna filtrační patrony.

Filtr AP3-C765-S-E využívá pokročilé technologie filtrace, je kompaktní a během používání také úsporný. Je snadno vyměnitelný a  dokáže zachytit částečky až do velikosti 0,5 µm. Filtr splňuje normu NSF 42 (schopnost snižovat v pitné vodě koncentraci kontaminantů, které ovlivňují chuť, zápach a čistotu pitné vody) a NSF 53 (testuje systémy na schopnost snižovat celou řadu kontaminantů pitné vody, včetně olova, azbestu, prchavých organických sloučenin a vedlejších produktů dezinfekce). Voda přefiltrovaná filtry 3M se vyznačuje vysokou kvalitou, chutí a čistotou.

Pro zajištění správného chodu a funkčnosti zařízení je třeba filtrační patronu vyměnit po šesti měsících nebo po přefiltrování 7600 litrů vody.

Vodní filtr AP3-C765-S-E je kompatibilní s hlavicí VH3.

Vodní filtry 3M jsou určeny pro zařízení, která dodávají pitnou vodou. Taková zařízení jsou často používána v kancelářích, továrnách, čekárnách hromadné dopravy, obchodních centrech atd.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat