Aquaphor Ideal modrá + 1 ks filtru Aquaphor B100-15

Vaše cena
259,00 Kč
Vaše cena bez DPH
214,05 Kč
259
Dostupnost
na objednávku
Předpokládané dodání
Neznámý termín naskladnění
Kód
140611
Výrobce
AquaphorPraktická filtrační konvice Aquaphor Standard je moderní výrobek určený pro domácí i kancelářské využití s objemem přefiltrované vody 1,2 litru.

Konvice je opatřena pohodlnou a praktickou rukojetí, díky které ji při plnění vodou můžete držet pevněji. Kloubové víčko umožňuje efektivněji doplňovat vodu do konvice, aniž by jste jej museli z nádobky vyjmout. Manuální indikátor umístěný na víčku informuje o délce životnosti filtru a o čase, kdy je třeba filtrační patronu vyměnit.

     Technické údaje:
•    rozměry (v/š/h/) 250 x 250 x 105 mm;
•    celkový objem přefiltrované vody 1,2 litru;
•    celkový objem konvice 2,5 litru.

Filtrační patrona Aquaphor Standard B100-15

Účinně odstraňuje chlór, vodní kámen a jiné kontaminující látky z přívodu vody. Tím je zajištěno, že nápoje budou zdravější, chutnější a bez zápachu chlóru. Při používání přefiltrované vody v malých zařízeních tak prodlužujete jejich životnost a tím také snižujete nutnost jejich častého čistění od vodního kamene. Filtrační patrona by měla být vyměněna po jednom měsíci nebo po přefiltrování 170 litrů vody.

Výrobek je certifikován hygienickým ústavem PZH a certifikátem TÜV NORD CERT.

Součástí balení je filtrační konvice + 1 ks filtrační patrony Aquaphor B100-15.

Filtrační konvice Aquaphor Ideal modrá je k dostání také v balení s  2 kusy, 4 kusy či 6 kusy filtračních patron Aquaphor Standard B100-15.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty