Aquaphor J. SHMIDT 500 filtrační konvice (mobilní filtrační systém) 2,8 l + 1 ks filtru Aquaphor JS 500

Vaše cena
1 399,00 Kč
Vaše cena bez DPH
1 156,20 Kč
1399
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
29.05.2024 u Vás
Kód
140751
Výrobce
AquaphorChytrý mobilní systém pro pokročilou filtraci vody z vodovodu

Vnitřní povrch mikro-filtrační membrány je srovnatelný s nekonečně jemným sítem obsahujícím miliardy pórů o velikosti 0,05 až 0,1 mikronu. K „protlačení“ vody přes tyto póry je potřebný tlak.

V zařízení J.SHMIDT 500 řídí proces filtrace mikroprocesor. Spouští mikro-čerpadlo zvyšující tlak, který se automaticky vyrovnává na konci každého filtračního cyklu. Tak se nám podařilo sjednotit membránu a aktivovaný uhlíkový kompozit s Aqualenem do účinné a kompaktní kombinace. Bez dodatečného tlaku by voda nebyla schopná takovouto sorpční směsí protéct.
Aquaphor J. SHMIDT 500 filtrační konvice
Výměnný modul A500 zajišťuje vysoce kvalitní čištění vody – odstranění chloru a organochlorových látek, těžkých kovů, vodního kamene a železa. Kromě toho filtr zcela zadržuje bakterie a cysty střevních parazitů bez použití chemických baktericidů.

Mobilní konvice Aquaphor J.SHMIDT 500 s el. Indikátorem je konvice nové generace, navržená tak, aby chránila vaše zdraví a poskytovala vám požitek při jejím používání!

Spolehlivá ochrana proti bakteriím

Přenosný systém J.SHMIDT 500 se stal prvním mobilním filtrem, který zajišťuje hluboké čištění vody se 100% antibakteriálním účinkem bez chemických látek.
Speciálně navržená vložka obsahuje membránu z dutých vláken, která má póry pouhých 0,1 mikronu, což je 800 krát menší než lidské vlasy. Proto mikrofiltrační membrána slouží jako štít proti bakteriím a c
ystám.

Mikroprocesorové ovládáníAquaphor J. SHMIDT 500 filtrační modul

Tím, že J.SHMIDT 500 kombinuje několik typů čištění najednou, je vyžadován tlak, aby voda mohla procházet uhlíkovým kompozitem a póry mikrofiltrační membrány. Mikroprocesor proto řídí filtraci: aktivuje mikropumpu, tlak je čerpán a automaticky uvolňován na konci následujícího cyklu. Rychlost filtrace - až 1 l / min. Čerpadlo je zcela mikrobiologicky bezpečné.

500 litrů vody - premium kvalityAquaphor filtrační modul na filtraci vody J. SHMIDT 500

Kompozit s aktivním uhlím s iontoměničovými vlákny AQUALEN čistí vodu od toxických sloučenin, alergenů a chloru. AQUALEN má několik důležitých funkcí: váže těžké kovy a díky své schopnosti rozdělovat vodu jej rovnoměrně distribuuje po celé možné kontaktní ploše, čímž zajišťuje nejvyšší kvalitu čištění a maximální zdroje do poslední kapky.

Vlastnosti a balení

Vlastnosti

 • Můžete pít vodu bez vaření: ano.
 • Pohodlné vzít s sebou na výlety: ano.
 • Objem konvice: 2,8 l.
 • Počítadlo / indikátor životnosti vložky: elektronický. 
 • Životnost: 500 l.
 • Víčko: hluchá.
 • Připojení k síti: přes USB.
 • Odstraňuje bakterie: ano.
 • Odstraňuje chlór: ano.

Aquaphor Provence černá filtrační konvice 4,8 l - rozměry

 

500 l

2,8 l

Životnost filtru     

Objem konvice   

Obsah baleníAquaphor J. SHIDT černá filtrační konvice 2,8 l

 • 1 Filtrační vložka J.SHMIDT 500 1 ks.
 • 2 Koplet balení Konvice s akumulátorem 1 ks
 • 3 Nabíjecí kabel / USB napájecí kabel - konektor Ø3.5 x Ø1.3 mm 1 ks.

Mobilní filtrační systém Aquaphor J.SHMIDT A500 (bílá) je k dostání také v balení se 2 kusy nebo 3 kusy filtračních vložek JS 500.

Možnosti náhradních filtrů

Výměnný modul Aquaphor JS 500

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat