Filter Logic CFL-903B je plnohodnotnou náhradou za Saeco AquaClean CA6903

Představujeme vám jedinečný nový produkt anglické značky Filter Logic, filtr Filter Logic CFL-903B, který je plnohodnotnou náhradou za proslulé filtry Saeco AquaClean CA6903.

Představujeme vám jedinečný nový produkt anglické značky Filter Logic, jejíž mateřská společnost Pozzani Pure Water se rozhodla reagovat na poptávku svých zákazníků a vyrobit filtr, který by byl kompletní a plnohodnotnou náhradou za proslulé filtry Saeco AquaClean CA6903. A vy si právě nyní můžete u nás tuto novinku zakoupit.

Pro koho je určen nový filtr Filter Logic CFL-903B?

Samozřejmě pro každého, kdo chce používat filtry vysoké kvality za nižší cenu než, kterou nabízí jejich originální výrobce. Jestliže se tedy nespokojíte s průměrem a chcete vždy jen to nejlepší, aniž byste za to nutně museli platit zbytečně více, než je nutné, vyzkoušejte nový filtr Filter Logic CFL-903B. Věříme, že vás příjemně překvapí.

Na jakém principu funguje vodní filtr pro kávovary Filter Logic CFL-903B?

Hlavním úkolem vodního filtru v kávovaru je ochrana zařízení před devastujícími účinky vodního kamene, ale i zajištění dokonalé chuti připravované kávy. Součástí filtru je aktivní uhlík, který v první řadě vyčistí vodu od mechanických nečistot, jako jsou například písek, zbytky rzi z potrubí, usazeniny a další příměsi, a v řadě druhé také aktivně sníží množství chlóru, který je v ní obsažen jako pozůstatek po její dezinfekci. Vodní filtr CFL-903B dokáže také velice efektivně eliminovat těžké kovy, jakými jsou například olovo, měď či rtuť a poradí si také s odstraněním nežádoucího zápachu či nepříjemné chuti vody.

Jak se nežádoucí složky do kohoutkové vody dostanou?

Zdrojů látek kazících chuť a vůni, ale i užitné vlastnosti kohoutkové vody je celá řada. Patří mezi ně zejména ty pocházející přímo z vodního zdroje. Naštěstí prochází voda předtím, než vyteče z kohoutku celou řadou úprav a její kvalita je pečlivě sledována, proto je většina těchto nevhodných příměsí z vody včas odstraněna. Bohužel ale právě i v průběhu úpravy vody se do ní mohou dostat další látky, které ničí její chuť. Těmi jsou zejména pozůstatky po dezinfekci a dalších fázích úprav, ale také mechanické nečistoty pocházející z potrubí, kterým je voda přepravována. V některých případech může totiž dojít k netěsnostem a do vody se dostanou složky, které v ní nemají co dělat. I přestože je jejich množství obvykle velmi malé, mohou mít tyto látky negativní dopad na naše zdraví a způsobovat celou řadu nejrůznějších potíží. Abyste měli jistotu, že je vaše voda dokonale čistá, je vhodné konzumovat výhradně kvalitní přefiltrovanou vodu z filtračních konvic a pro přípravu kávy a dalších teplých nápojů využívat integrované filtry, které již většina moderních kávovarů obsahuje přímo z výroby.

V jakých kávovarech můžete využít nový filtr Filter Logic CFL-903B?

Primárně v těch, v nichž byste využili také filtr Saeco AquaClean CA6903/00 a Philips AquaClean CA6903/10-22. Tedy v kávovarech značek Saeco a Philips. To, zda je filtr v kávovaru integrován, poznáte velice rychle. Funkční vodní filtr totiž zlepšuje chuť kávy a odstraňuje ze zařízení vodní kámen, chlór a organické látky. Kávovar tedy nebude sužován ucpáváním tenkých hadiček mechanickými příměsemi a vydrží déle fungovat bez poruchy.

Jaké jsou přednosti nového filtru CFL-903B?

Pro mnohé patří asi k těm nejdůležitějším kritériím při výběru vodního filtru do kávovaru jeho cena. Ta je u filtru Filter Logic CFL-903B až o 40 % nižší ve srovnání s originálními filtry. Dalším velmi důležitým parametrem je jeho trvanlivost. Tato filtrační patrona si totiž poradí až s 5 000 šálky kávy, aniž by bylo nutno ji vyměnit či kávovar odvápňovat. Pro průměrnou domácnost to znamená až tříměsíční provoz kávovaru bez nutnosti výměny jeho filtru. Přesto je však potřeba minimálně 4x do roka s výměnou filtru počítat. Jestliže nechcete pokaždé shánět nový kus, zaměřte se na cenově zvýhodněné sady filtrů Filter Logic CFL-903B, v rámci kterých pořídíte až 12 kusu filtrů naráz. To znamená slušnou zásobu až na 3 roky běžného provozu kávovaru.

Proč je potřeba filtry v kávovaru pravidelně měnit?

Možná si říkáte, že pokud zapomenete vyměnit ve vašem přístroji filtr, nemůže to mít přece tak zásadní vliv na jeho funkci. To je ale jeden z velmi rozšířených omylů. Zanesený filtr poznáte velice rychle. Podle jakých kritérií?

  • Voda začne opět získávat nepříjemnou chlorovou pachuť.
  • Ve vašem kávovaru se začnou objevovat usazeniny, které povedou k jeho zanášení a poruchám.
  • Některé hadičky možná vlivem usazenin prasknou a z kávovaru začne vytékat voda.
  • V hrnku vaší kávy se začnou objevovat mechanické nečistoty, ale také se zkazí chuť nápoje.

Možná jste si sami všimli dalších neřestí spojených s opomenutím výměny filtru. Těm se dá ale velice snadno předejít. Již při nákupu nového kávovaru byste měli mít jasno v tom, jak moc tvrdá voda vám z kohoutku ve vaší domácnosti teče. Jestliže máte podezření na velmi tvrdou vodu, je vhodné měnit vodní filtry častěji, protože se intenzivněji zanášejí vodním kamenem, který zamezuje jejich funkci. 

Značka Filter Logic má na britském trhu již tradici

Někdo snad o značce Filter Logic ještě neslyšel, ale moc pravděpodobné to není, protože na své dobré pověsti pracuje již více než 12 let. Anglická značka Filter Logic je jednou z nejlepších značek země za lamanšským kanálem produkujících systémy pro filtraci a úpravu vody, jejíž produkty najdete v nejedné domácnosti. Dejte jí i vy šanci a vyzkoušejte její novinku velice kvalitní filtr Filter Logic CFL-903B jako náhradu za Saeco AquaClean CA6903Související produkty