Novinka na trhu! Nový a vylepšený filtr Brita Maxtra Pro Hard Water Expert. Váš pomocník v boji proti tvrdé vodě.

Brita, s téměř šedesáti léty tradice a vývoje ve filtrování vody, představuje svůj nejnovější výrobek: Brita Maxtra Pro Hard Water Expert

Tento nový a ještě lepší filtr je navržen speciálně pro domácnosti s tvrdou vodou a pomáhá jim v boji proti usazeninám vodního kamene ve spotřebičích a na nádobí a zlepšuje chuť a kvalitu pitné vody.

Proč je důležité upravovat tvrdou vodu?

Problémy s tvrdou vodou jsou poměrně běžné a trápí nejednu domácnost. Jak možná víte, tvrdá voda obsahuje vysoké množství minerálů, jako jsou vápník a hořčík, které způsobují usazování vodního kamene ve spotřebičích a tím ohrožují jejich funkci. Tvrdá voda však také ovlivňuje kvalitu a chuť samotné vody. Ať už si chcete vychutnat dokonalý šálek čaje či kávy bez nevítané pachuti nebo si ze všeho nejraději dopřejete sklenici ledově vychlazené čisté vody, filtr Brita Maxtra Pro Hard Water Expert jsou pro to ideální. S jejich pomocí můžete ochránit své spotřebiče, jako jsou varné konvice, kávovary a žehličky, před zbytečným usazováním vodního kamene, prodloužit jejich životnost, ušetřit a především vylepšit chuť vody, kterou pijete každý den.

Vylepšená filtrace a dlouhá životnost

Nováček do rodiny Brita Maxtra Pro Hard Water Expert je skutečný pracant, který spolehlivě odstraňuje vodní kámen, chlór a další látky ovlivňující chuť vody, jako jsou olovo, měď, herbicidy, pesticidy a zbytky léčiv, které se mohou ve vaší kohoutkové vodě nacházet. Je vybaven ještě větším množstvím pryskyřice, než jeho předchůdce Brita Maxtra+ Hard Water, což z něj činí mistra ve změkčování vody, boji proti vodnímu kameni a těžkým kovům. Navíc, s prodlouženou životností až 150 litrů vody nebo čtyř týdnů používání, nabízí tento filtr o třetinu víc čisté, svěží a lahodné vody. Nový model filtru je samozřejmě plně kompatibilní se všemi filtračními konvicemi Brita a je tak snadným a chytrým řešením pro každou domácnost.

Přírodní technologie a ekologická odpovědnost

Brita nezůstává pozadu ani ve své ekologické udržitelnosti. Díky použití přírodní technologie s mikročásticemi aktivního uhlí z kokosových skořápek, bioplastu a možnosti recyklovat, patří Brita Maxtra Pro Hard Water Expert nejekologičtější filtry své doby.

A jak to vlastně funguje?

Inovativní design filtru zahrnuje velmi jemné sítko. Přírodní MicroCarbon, aktivní uhlí, ze skořápek kokosového ořechu snižuje množství látek ovlivňujících aroma a chuť, jako je chlór a zajišťuje čerstvě filtrovanou vodu skvělé chuti. Nepostradatelnou součástí je pak pryskyřice, která změkčuje vodu a absorbuje těžké kovy. Účinné perličky ION EXCHANGE PEARLS dokáží o 50 % účinnější redukovat vodní kámen ve srovnání s filtry Brita Maxtra Pro Pure Performance. Přídavná vysoce výkonná filtrační síťka je oproti svému předchůdci dokonce 4x účinnější v zachycení mikročástic a organických nečistot. Tato unikátní kombinace technologií a postupů tak zajišťuje absolutní čistotu vaší vody v každé sklenici. Stačí jen ochutnat.Související produkty