Objevte přednosti Filtr Logic FL-402H aneb náhrada za filtr Maxtra.

Čistá voda je základní složkou pro naše tělo. Pokud máte doma filtrační konvici, kterou rádi a často používáte, čas od času budete muset vyměnit také filtr v ní.

Jen tak si můžete vychutnávat dokonale čistou vodu bez nežádoucích látek, které se běžně můžou vyskytovat v té, která vám doma teče z kohoutku.

Filtr Logic – spolehlivá náhrada za filtry Maxtra

Anglická společnost Filter Logic se specializuje na výrobu náhradních filtrů pro filtrační konvice. Jejich filtrační patrony se vyrábí z velmi kvalitních materiálů a jsou plně kompatibilní s celou řadou filtrů. A mezi zákazníky se stala velmi oblíbenou právě díky svému vysokému standardu kvality a spolehlivosti. Tyto filtrační patrony jsou plně kompatibilní s filtračními konvicemi od různých výrobců, které používají technologii Brita Maxtra/Maxtra+. Jejich nový tvar zajišťuje nejlepší průtok vody skrz filtrační vrstvu a má dokonce ještě delší životnost než filtry Maxtra.

Proč právě Filter Logic FL-402H

Filter Logic nabízí celou řadu filtračních patron určených pro filtrační konvice různých značek a mezi nimi i tohoto siláka - náhradní filtrační patrony FL-402H, které jsou plně kompatibilní s filtry Brita Maxtra. Uvnitř filtru najdete směs aktivního uhlí a iontoměničové pryskyřice, která z vody dokonale odstraní nečistoty a zaručí, že voda, kterou každý den pijete, bude zdravější, chutnější a bez zápachu chlóru. Tento malý silák dokáže bez problémů zastat práci svého známějšího konkurenta a zároveň ušetřit vaši peněženku. A abyste ušetřili ještě více, objednejte si ho ve větším a výhodnějším balením po 4 kusech6 kusech8 kusech či dokonce 12 kusech, které vám bez ostychu vydrží na celý rok!

Kompatibilita s filtry Brita Maxtra a nejen to

Filtrační patrony Filter Logic FL-402H jsou skvělou náhradou za filtry Brita Maxtra a dokonale pasují do všech typů konvic, které používají tuto technologii bez ohledu na značku. Díky tomu jsou filtrační patrony Filter Logic FL-402H univerzálním pomocníkem pro filtrování vody ve velkém množství konvic. Univerzální tvar filtru a pečlivě navržený obal zaručují dokonalou kompatibilitu s různými značkami filtračních konvic.

 

Vhodná náhrada za vodní filtry:

  • BRITA™: Kompatibilní se všemi konvicemi, které používají filtry Maxtra nebo Maxtra+.
  • DAFI™: Vhodný pro všechny konvice, které používají filtr Unimax.
  • Aquaphor™: Lze použít ve všech konvicích, které využívají filtr Maxfor B100-25 (B25).
  • Bosch Tassimo™: Kompatibilní se všemi kávovary, které používají filtr Brita.

S tímto univerzálním filtrem bude filtrační konvice nebo dokonce fungovat na 100%, ať už používáte jakoukoliv z výše uvedených značek.

Jaké jsou tedy ty výhody?

Filtry Logic FL-402H se vyrábí z materiálů té nejvyšší kvality a dokáží překvapit svými skvělými vlastnostmi. Samozřejmostí, jako u všech filtrů Filter Logic, je účinné odstranění chlóru, vodního kamen a mnoha dalších látek z přívodu vody a zároveň změkčuje vodu. Výsledkem je čistá, chutná a lepší voda pro vás i vaše domácí spotřebiče. Jeho nový tvar zajišťuje ještě lepší průtok vody skrz filtrační vrstvu. Co určitě také oceníte je ještě větší kapacita filtru. Filtr FL-402H má větší kapacitu přefiltrované vody než většina konkurenčních produktů. To tedy znamená, že vydrží déle a nemusíte ho měnit tak často jako jiné filtry. Stačí vyměnit jednou za měsíc nebo po přefiltrování 150 litrů vody. Další příjemnou předností, která potěší nejen vás, ale především vaši peněženku je jeho cena, která je znatelně nižší než cena konkurenčních filtrů stejných vlastností.

Když to nejde, nasaďte redukci

Pokud doma máte filtrační konvici na vodu, pravděpodobně jste si už všimli, že některé filtry se do ní nehodí. Mají špatný tvar nebo jsou příliš velké. I to se může stát v případě těchto filtrů, ale nepanikařte. Jestliže se vám zdá, že filtr nesedí tak jak má, stačí, když použijete redukční kroužek, díky kterému budete moci používat menší filtr. Je to takový malý plastový kroužek, který se umístí pod filtr a zmenšuje jeho velikost. Díky tomu můžete používat i jiné filtry, aniž byste museli kupovat novou konvici.Související produkty