Brita Fill & Go Vital Microdisc 3 ks

Vaše cena
269,00 Kč
Vaše cena bez DPH
222,31 Kč
269
Dostupnost
na objednávku
Předpokládané dodání
Neznámý termín naskladnění
Kód
102900
Výrobce
BritaVyměnitelný filtrační disk BRITA Fill&Go zabraňuje průniku škodlivých látek a chlóru, které negativně ovlivňují chuť vody.

Microdisc však zároveň zanechává ve vodě obsažené minerály.


Využítí filtračních Microdisků

Filtrační disk BRITA Fill&Go lze použít ve všech filtračních lahvích (Fill&Go Active a Fill&Go Vital) a karafách BRITA.

Filtrační láhve jsou určeny nejen pro ty z vás, kteří žijí aktivním životním stylem, ale také pro lidi, kteří se starají  o své zdraví a dodržují  pravidelnou hydrataci organismu. Bez ohledu na to, kde se momentálně nacházíte, stačí využít přítomného kohoutku na pitnou vodu a jen doplnit zásobu vody do vaší láhve.

Filtrační láhve BRITA jsou ekologickou alternativou vody v jednorázovém plastu.

Kapacita filtru

Kapacita jednoho disku je přibližně 4 týdny nebo až 150 litrů přefiltrované vody. To znamená, že s touto sadou můžete filtrovat vodu v láhvi nebo karafě BRITA po dobu téměř 4 měsíců!

Před prvním použitím filtr MicroDisc důkladně opláchněte z obou stran pod tekoucí vodou – odstraníte tím částice aktivního uhlí, které by se mohly na filtru přichytit.

Filtrace BRITA v zájmu životního prostředí

BRITA je jedním z nejznámějších výrobců produktů pro filtraci vody v Evropě. To, co značku odlišuje, je extrémně vysoká kvalita jejích produktů, která jde ruku v ruce s odolností a účinností. Pravidelným filtrováním vody pomocí filtrů MicroDisc můžete nejen ušetřit peníze, ale také přispět k ochraně planety. Snižte množství plastů na jedno použití – vyberte si filtrační disk BRITA a užívejte si čistou vodu, kdekoli chcete!

Sada obsahuje:

  • 3 ks vyměnitelného filtračního disku.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty