Brita Flow filtrační zásobník na vodu modrá 8,2 l + 1 ks filtru Maxtra Pro Pure Performance

Vaše cena
1 171,00 Kč
Vaše cena bez DPH
967,77 Kč
1171
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
19.07.2024 u Vás
Kód
101291
Výrobce
BritaFiltrační zásobník na vodu Brita Flow vč. 1 ks filtru Maxtra Pro Pure Performance

Filtrační zásobník BRITA Flow je svou funkcí a technologií filtrování vody velmi podobný filtračním konvicím BRITA, technologie filtrování vody je založena na vodním filtru BRITA Maxtra Pro. Oproti klasickým filtračním konvicím se zásobník Brita Flow odlišuje výrazně větším objemem - celkový objem je 8,4 litru a objem přefiltrované vody (spodní část) je 5,2 litru. Je ideální jako zásobník vody do chladničky pro početnější rodiny, případně jako zdroj čisté a svěží pitné vody do kanceláře.

Díky technologii PerfectFit dojde k optimálnímu přefiltrovaní veškeré vody v horní části skutečně přes vodní filtr (voda filtr neobtéká, ale protéká přes vnitřek filtru) během 10 minut. 

Filtrační zásobník snadno naplníte přímo z kohoutku díky posuvnému víčku. S částečně průhlednou nálevkou máte vždy přehled o tom, kolik vody ještě můžete natočit.

Zásobník je opatřen elektronickým indikátorem výměny filtru, který automaticky upozorňuje na nutnost výměny filtrační patrony každé 4 týdny.

Výhody filtračního zásobníku Brita Flow

 • jednoduché plnění díky posuvnému víčku;
 • XXL provedení s celkovým objemem 8,4 l;
 • snadná instalace a výměna filtru;
 • výběr ze 2 druhů filtrů Brita Maxtra Pro (lze používat filtry Brita Maxtra Pro Hard Water Expert nebo Pro Pure Performance);
 • digitální indikátor výměny filtru Brita Memo;
 • rychlá filtrace: svěží a chutná voda kdykoli k dispozici.

Proč filtrovat vodu

 • má lepší chuť - voda bez chlóru chutná lépe;
 • ochráníte spotřebiče před vodním kamenem;
 • méně plastového odpadu a navíc ušetříte (nemusíte kupovat a nosit balenou vodu);
 • filtr redukujechlór a jiné látky ovlivňující chuť, vodní kámenolovo, měď, herbicidy, pesticidy a léčiva a jiné drobné nečistoty.

Když chcete mít kdykoliv k dispozici svěží, chutnou a čerstvou filtrovanou vodu, je Brita Flow ideálním řešením. Skončete s kupováním a nošením balené vody, filtrujte tu kohoutkovou!

Obsah balení: 

 • 1x BRITA výdejník vody;
 • 1x filtrační patrona Maxtra Pro Pure Performance.

Výdejník vody Brita Flow je k dostání také v balení s 12 kusy či 24 kusy filtračních patron Maxtra Pro Pure Performance.

**Filtry k filtračním konvicím komplementujeme na základě objednávky. Z tohoto důvodu nemusí být obsah balení shodný s popisem na krabici.**

Nejčastější dotazy

Jaká je životnost patron Brita Maxtra Pro Pure Performance?

Jeden filtr je určený na přefiltrování 150 litrů vody nebo na 4 týdny používání - podle toho, která z podmínek uplyne dříve.

Filtr Maxtra Pro Pure Performance využívá prověřenou technologii filtrů Brita Maxtra+ s inovovaným složením. Účinněji vylepšuje chuť pitné vody a zbavuje ji zápachu, organických i anorganických nečistot. Filtr obsahuje více aktivního uhlí, a proto účinněji odfiltruje chlór, herbicidy, pesticidy a zbytky léčiv. Navíc je vybaven vysoce výkonnou filtrační síťkou, která je 4× účinnější při zadržování drobných částic ve srovnání s filtrem předchozí generace Maxtra+.

 

Parametry

Rozměry (h × v × š) 30 × 22 × 21 cm
Hmotnost 0,65 kg
Materiál plast
Objem (L) 8,4 l
EAN 4006387131067
Barva bílá

    

 

 

 

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat