Brita Maxtra Plus Hard Water Expert filtr 2 ks

Vaše cena
264,00 Kč
Vaše cena bez DPH
218,18 Kč
264
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
04.10.2023 u Vás
Kód
100191
Výrobce
BritaBrita Maxtra Plus Hard Water Expert nahrazují předchozí model filtr Maxtra Plus a jsou kompatibilní se všemi filtračními konvicemi Brita a jsou speciálně vyvinuty pro oblasti s tvrdou vodou.

Brita vám nyní nabízí nový a vylepšený filtr Maxtra Plus speciálně vyvinutý pro tvrdou vodu, který zamezuje usazování vodního kamene ve spotřebičích a prodlužuje tak jejich životnost. Chrání vaše spotřebiče a dopřeje vám ještě lepší a lahodnější chuť studených i teplých nápojů.

Filtrační patrony Maxtra Plus Hard Water Expert změkčují tvrdou vodu a nekompromisně odstraňují všechny problémy s vodním kamenem. Díky vysokému obsahu perliček iontoměniče ve filtrační směsi zajišťuje o 50% lepší redukci vodního kamene. Vodní filtr změkčuje vodu a zároveň redukuje nežádoucí nečistoty, které by v kohoutkové vodě mohly být přítomny. Díky tomu si můžete vychutnat plnou chuť a aroma čaje a kávy. Navíc díky vylepšenému složení přefiltruje až 150l vody.

Pro zajištění nejlepší filtrace se doporučuje vyměnit filtr po 150 litrech přefiltrované vody nebo po 30 dnech používání. 

Filtry Brita Maxtra Plus Hard Water Expert jsou k dostání také v balení po 1 kusu, 4 kusech, 6 kusech, 8 kusech či 12 kusech.

Obsah patrony:

Patrona obsahuje směs iontoměniče v podobě pryskyřice a aktivního uhlí. Uhlík absorbuje chlór a další organické znečišťující látky, zlepšuje chuť a eliminuje pachy.  Pryskyřice odstraňuje dočasnou tvrdost, která způsobuje vodní kámen. Také významně snižuje množství kovů, jako je měď a olovo nacházející se ve vodě. Filtrační směs dále obsahuje inhibitor, který zabraňuje vzniku a růstu bakterií.

Filtr Brita Maxtra Plus Hard Water Expert je možné použít s následujícími typy konvic:

  • Brita Marella, Marella XL, Aluna, Aluna XL, Elemaris, Elemaris XL, Fjord Cool Memo, Fill & Enjoy Style, Fill & Enjoy Flow,
    Fill & Enjoy Fun.
  • Dafi Astra, Omega, Sintra, Luna, Aldo (u všech konvic s osazením filtru Unimax).
  • Aquaphor Time, Orion, Amethyst, Agat (u všech konvic s osazením filtru B100-25).
  • Filter Logic Venus.
  • Bosch Tassimo.
  • Laica BI-FLUX.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat