Brita Maxtra Pro Hard Water Expert filtr 12 ks

Vaše cena
1 899,00 Kč
Vaše cena bez DPH
1 569,42 Kč
1899
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
18.07.2024 u Vás
Kód
100136
Výrobce
BritaVodní filtr Brita Maxtra Pro Hard Water Expert 12 ks

Vodní filtr pro boj s vodním kamenem Brita Maxtra Pro Hard Water Expert představuje nejpokročilejší technologii pro filtrování vody od německého výrobce s téměř 60letou tradicí a zkušenostmi.

 • optimální filtr pro lokality s tvrdou vodou;
 • balení obsahuje 12 filtrů Brita Maxtra Pro Hard Water Expert.

Proč filtrovat vodu

 • méně vodního kamene
 • lepší chuť
 • redukuje: vodní kámen, chlór a jiné látky ovlivňující chuť, olovo, měď a jiné nečistoty*
  *Nečistoty a kontaminanty, jejichž přítomnost filtr redukuje nebo odstraňuje nejsou nutně přítomny v pitné kohoutkové vodě. Filtr Brita je určen výhradně na úpravu a vylepšení již pitné vody. Nelze jej použít na přeměnu vody nepitné na vodu pitnou. Přítomnost dusíku zůstává nezměněna, proto nelze filtr Brita použít na přípravu kojenecké vody.

Čistší, chutnější a svěží voda bez vodního kamene až na 4 týdny

Jeden filtr je určený na přefiltrování 150 litrů vody nebo na 4 týdny používání - podle toho, která z podmínek uplyne dříve. Filtr je kompatibilní se všemi filtračními konvicemi Brita.

Filtr využívá prověřenou technologii filtrů Brita Maxtra+ s inovovaným složením, které je až o 50 % účinnější v boji s vodním kamenem (v porovnání s filtrem Brita Maxtra Pro Pure Performance). Filtr obsahuje větší množství pryskyřice, a proto je účinnější při změkčování vody, výrazné redukci vodního kamene a odfiltrování těžkých kovů. I tak je filtr účinný i při redukci chlóru a jiných chuť a vůni ovlivňujících látek. Navíc je vybaven vysoce výkonnou filtrační síťkou, která je 4× účinnější při zadržování drobných částic ve srovnání s filtrem předchozí generace Maxtra+.

Přírodní technologie - kokosové skořápky

Filtry Brita Maxtra Pro Hard Water Expert jsou založené na ryze přírodní technologii. Filtrační směs je tvořena iontoměničem v podobě pryskyřice a mikročásticemi aktivního uhlí, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Tělo filtru je z 50 % tvořeno bioplastem a lze jej recyklovat v rámci recyklačního programu Brita. Plast neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou.

Co se děje uvnitř filtru?

 1. Velmi jemné sítko zachytí hrubé částice (organické nečistoty), které mohou pocházet ze starších vodovodních řadů
   
 2. Aktivní uhlí - při kontaktu vody s mikročásticemi aktivního uhlí dojde k výrazné redukci látek negativně ovlivňujících chuť a vůni vody - především chlóru, pesticidů a herbicidů, které se zachytí na porézním povrchu mikročástic aktivního uhlí (Micro Carbon Pearls). Voda získá zpět svou čistou, svěží a lahodnou chuť.
   
 3. Pryskyřice, která coby iontoměnič redukuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen) a tím chrání vaše spotřebiče a absorbuje těžké kovy (olovo, měď).
   
 4. Velmi jemná filtrační síťka zachytí i mikročástice ( ≥ 30 µm)
brita-consumer-water-filter-jugs-benefits-woman-464x348

Svěží, čistá voda bez zápachu chlóru

BRITA vám a vaší rodině poskytuje čerstvě filtrovanou vodu a přináší vám plnější a lépe chutnající nápoje, studené i teplé.

brita-consumer-water-filter-jugs-benefits-coffee-machine-464x348

Chraňte své spotřebiče

Vodní filtry BRITA snižují usazování vodního kamene ve vašich spotřebičích a prodlužují tím životnost rychlovarné konvice, kávovaru i žehličky.

brita-consumer-water-filter-jugs-benefits-reduce-plastic-464x348

Méně plastového odpadu

Každý vodní filtr BRITA Maxtra Pro přefiltruje až 150 litrů vody. Snižte spotřebu plastů až o 100 plastových lahví měsíčně a ušetřete peníze. Nekupujte vodu v plastových lahvích, ale filtrujte vodu, kterou máte ve vašem vodovodním kohoutku.

brita-consumer-iscc-plus-label-bio-plastic-880x880

Certifikováno: Plast na biologické bázi BRITA

Bioplasty jsou vyrobeny zcela nebo částečně z obnovitelných biologických zdrojů, rostlinného původu. Brita využívá pouze plasty na biologické bázi, které byly certifikovány celosvětově uznávaným označením ISCC PLUS (přístup k hmotné bilance), a zajišťuje, aby náš bio plast pocházel ze zdrojů, které nekonkurují produkci potravin.

Hmotnostní bilance je metoda, při které se biologické materiály během výrobního procesu mísí s fosilními materiály a poté se přidávají do konečného produktu. Tímto způsobem je výrazně snížena uhlíková stopa a spotřeba konvenčního plastu.

Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat