Brita ON TAP 1037406 náhradní filtr 600 l

Vaše cena
599,00 Kč
Vaše cena bez DPH
495,04 Kč
599
Původní cena
649,00 Kč
Ušetříte
8% / 50,00 Kč
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
09.12.2022 u Vás
Kód
106005
Výrobce
Brita

 


Náhradní filtr pro Brita ON TAP - 600 litrů čistší, chutnější vody

Výhody filtru Brita ON TAP

Filtr na přírodní bázi výrazně redukuje v pitné vodě obsah olova a jiných těžkých kovů, chlóru (pro lepší chuť a vůni), hormonů, herbicidů a pesticidů. Představuje další hráz před drobnými nečistotami - organickými i anorganickými, které mohou být přítomny v pitné vodě - například mikroplasty či bakterie*.

* Nečistoty a kontaminanty, jejichž přítomnost filtr redukuje nebo odstraňuje nejsou nutně přítomny v pitné kohoutkové vodě. Filtrační systém Brita je určen výhradně na úpravu a vylepšení již pitné vody. Nelze jej použít na přeměnu vody nepitné na vodu pitnou. Přítomnost dusíku zůstává nezměněna, proto nelze filtr Brita použít na přípravu kojenecké vody.

Filtr BRITA ON TAP – chutná voda kdykoli otočíte kohoutkem

     Redukuje:

•    mikroplasty a bakterie;
•    těžké kovy (např. olovo);
•    pesticidy a herbicidy;
•    hormony;
•    chlór;
•    zachová minerály (vápník i hořčík);
•    vylepšuje chuť a vůni vody;

 Jak vodní filtr Brita ON TAP funguje?

•    Iontoměnič redukuje obsah těžkých kovů jako je olovo.
•    Aktivní uhlí redukuje chlór a ostatní látky, které ovlivňují chuť a vůni vody, jako např. pesticidy a herbicidy.
•    Membrány z dutých vláken zachytí  všechny částečky větší než 1 mikrometr jako mikroplasty a 99,9 % bakterií.
•    Zachovává minerály jako jsou vápník a hořčík.

Snadná výměna filtru

Výměna vodního filtru je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami

Brita vodní filtr na kohoutek ON TAP odfiltruje z vody nečistoty a odstraní nežádoucí zápach pro zdravější a chutnější vodu. Společnost Brita představuje celosvětově #1 ve filtraci vody.

Ryze přírodní technologie

Filtrační technologie filtrů Brita je založena na ryze přírodní technologii. Korpus filtru je vyroben z plastu, který neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou. Filtrační směs uvnitř filtru je tvořena iontoměničem v podobě pryskyřice a mikročásticemi aktivního uhlí, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Membrány z dutých vláken zachytí částečky menší než 1 mikrometr.

Jak funguje filtrování vody s filtrem Brita ON TAP ?

Nefiltrovaná voda protéká přes filtr. Jemné síto zachytí hrubé částice - organické nečistoty. Následně přichází voda do styku se samotnou filtrační směsí, která obsahuje primárně 2 složky. Pryskyřice, která coby iontoměnič absorbuje těžké kovy (olovo, měď). Aktivní uhlí - při kontaktu vody s mikročásticemi aktivního uhlí dojde k výrazné redukci látek negativně ovlivňujících chuť a vůni vody - především chlóru a pesticidů a herbicidů, které se zachytí na porézním povrchu mikročástic aktivního uhlí (Micro Carbon Pearls). Membrány z dutých vláken zachytí částečky větší než 1 mikrometr, což jsou mikroplasty a 99,9 % bakterií. Z kohoutku pak vytéká voda, která má zachované minerály jako jsou vápník a hořčík. Vodní filtr Brita ON TAP tedy neslouží jako filtr proti vodnímu kameni.

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat