DeLonghi DLSC056 5513281031 Adventurer termohrnek 300 ml

Vaše cena
262,00 Kč
Vaše cena bez DPH
216,53 Kč
262
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
18.07.2024 u Vás
Kód
304189
Výrobce
DeLonghiKeramický termohrnek DeLonghi 5513281031 DLSC056 "Dobrodruh"

Speciální nabídka od společnosti DeLonghi pro všechny, kteří pijí kávu nebo čaj na cestách. Série keramických termohrnků DeLonghi je vytvořena s ohledem na praktické použití, kvalitní zpracování a zajímavé design návrhy.

Kvalitní zpracování

Termohrnky jsou vyrobeny z dvojitých keramických stěn s tepelně izolačními vlastnostmi. Zároveň neohřívá vnější stěny a nepálí v rukách.

Sada obsahuje také silikonové víčko s otvorem na pití. Víčko je přilnavé a zabraňuje rozlití kávy při chůzi nebo řízení automobilu.
Termohrnek lze použít se silikonovým víkem nebo bez něj.

Stylový design

Dalším neméně důležitým aspektem termohrnku DeLonghi 5513281031 DLSC056 je jeho design. Tvarem připomíná klasický papírový kelímek s víkem, který často najdete v kavárnách, kde se podává káva nebo čaj. Silným rozlišovacím znakem této série jsou designérské tisky, které dodávají hrnku charakter a dodávají netradiční rám. Série termohrnků DeLonghi obsahuje několik tematických designů. Každý zájemce si jistě najde vzor dle sebe.

Nejdůležitější vlastnosti

  • kapacita 300 ml;
  • výška bez víka je 135 mm;
  • dvojité keramické stěny s tepelně izolačními vlastnostmi, které udržují nápoj teplý;
  • stěny chránící ruce před popálením;
  • značkový barevný vzor vytištěný na hrnku.

DeLonghi je italská společnost, která je na trhu již více než 100 let. Společnost byla založena v roce 1902 v italském Trevisu a od roku 1950 formálně působí na trhu pod názvem DeLonghi. Společnost již mnoho let vyrábí domácí spotřebiče a příslušenství. Po celém světě je spojován s automatickými tlakovými kávovary i se sklenicí na podávání kávy nebo čaje. Díky dobrým výrobkům a vysoké kvalitě se stal jedním ze světových lídrů v segmentu zařízení a příslušenství souvisejících s kávou.

V naší nabídce najdete široký výběr produktů DeLonghi.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat