DeLonghi EcoDecalk odvápňovač 500 ml

Vaše cena
282,00 Kč
Vaše cena bez DPH
233,06 Kč
282
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
24.04.2024 u Vás
Kód
304105
Výrobce
DeLonghiDeLonghi EcoDecalk 500 ml odvápňovač kávovarů DLSC500 / 5513296041


DeLonghi EcoDecalk 500 ml je špičkový ekologický odvápňovací přípravek do manuálně ovládaných i automatických kávovarů. 

Dobře fungující kávovar je neocenitelnou součástí vybavení v domácnostech a firmách. Vaří lahodné horké nápoje, které nás každé ráno povzbudí a odpoledne nám pomáhají k relaxaci. Pro ještě chutnější zážitek z šálku kávy doporučujeme pravidelné používání  odvápňovacího prostředku DeLonghi EcoDecalk 500 ml.

Udrží váš kávovar v efektivním provozu po dlouhou dobu.

Ekologicky šetrný 

Jak již název napovídá DeLonghi EcoDecalk je šetrný k životnímu prostředí a současně velmi účinný prostředek vůči vodnímu kameni, anorganickým a tvrdým usazeninám uvnitř zařízení. Je vyroben z vysoce kvalitních surovin rostlinného původu (kyselina mléčná), které jsou biologicky odbouratelné. Balení (papír a plast) je vyrobeno z recyklovatelných a ekologických materiálů.

Pečujte o svůj kávovar

Pravidelné používání výrobku EcoDecalk pomáhá k delší životnosti Vašeho kávovaru. Výrobek také přispívá ke snížení energetické spotřeby zařízení, jelikož vodní kámen usazený v kávovaru může spotřebovat až o 30 % více energie. Vyzkoušejte tento odvápňovací prostředek a objevte jeho výhody!

Jak na odstranění vodního kamene z Vašeho kávovaru

Provedení cyklu odvápnění pomocí přípravku DeLonghi EcoDecal je velmi jednoduché. Vše, co potřebujete, je 100 ml kapaliny a 500 ml vody. Obě látky smíchejte v nádržce na vodu kávovaru a poté spusťte automatický program pro odvápnění. Váš kávovar bude během okamžiku bez vodního kamene.

Poznámka:

•    Obsah balení 500 ml roztoku umožňuje až 5 odvápňovacích cyklů. 
•    Přesný popis použití tohoto výrobku naleznete v návodu svého přístroje.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat