DeLonghi EcoDecalk odvápňovač 500 ml

Vaše cena
259,00 Kč
Vaše cena bez DPH
214,05 Kč
259
Dostupnost
na objednávku
Předpokládané dodání
Neznámý termín naskladnění
Kód
304105
Výrobce
DeLonghiDeLonghi EcoDecalk 500 ml odvápňovač kávovarů DLSC500 / 5513296041

DeLonghi EcoDecalk 500 ml je špičkový ekologický odvápňovací přípravek do manuálně ovládaných i automatických kávovarů. 

Dobře fungující kávovar je neocenitelnou součástí vybavení v domácnostech a firmách. Vaří lahodné horké nápoje, které nás každé ráno povzbudí a odpoledne nám pomáhají k relaxaci. Pro ještě chutnější zážitek z šálku kávy doporučujeme pravidelné používání  odvápňovacího prostředku DeLonghi EcoDecalk 500 ml.

Udrží váš kávovar v efektivním provozu po dlouhou dobu.Delonghi Ecodecalk odvápňovač

Ekologicky šetrný 

Jak již název napovídá DeLonghi EcoDecalk je šetrný k životnímu prostředí a současně velmi účinný prostředek vůči vodnímu kameni, anorganickým a tvrdým usazeninám uvnitř zařízení. Je vyroben z vysoce kvalitních surovin rostlinného původu (kyselina mléčná), které jsou biologicky odbouratelné. Balení (papír a plast) je vyrobeno z recyklovatelných a ekologických materiálů.

Pečujte o svůj kávovar

Pravidelné používání výrobku EcoDecalk pomáhá k delší životnosti Vašeho kávovaru. Výrobek také přispívá ke snížení energetické spotřeby zařízení, jelikož vodní kámen usazený v kávovaru může spotřebovat až o 30 % více energie. Vyzkoušejte tento odvápňovací prostředek a objevte jeho výhody!

Jak na odstranění vodního kamene z Vašeho kávovaru

Provedení cyklu odvápnění pomocí přípravku DeLonghi EcoDecal je velmi jednoduché. Vše, co potřebujete, je 100 ml kapaliny a 500 ml vody. Obě látky smíchejte v nádržce na vodu kávovaru a poté spusťte automatický program pro odvápnění. Váš kávovar bude během okamžiku bez vodního kamene.

Poznámka:

•    Přesný popis použití tohoto výrobku naleznete v návodu svého přístroje.
•    Obsah balení 500 ml roztoku umožňuje až 5 odvápňovacích cyklů. 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat