Oficiální distributor značky Brita

Penepex je oficiálním distributorem značky Brita. 

Brita vyrábí filtrační konvice, filtrační patrony a filtrační systémy na vodu. Dalším sortimentem jsou filtrační láhve na vodu.

Všechny Brita Filtry lze u nás recyklovat - recyklační program BRITA pro vodní filtry

Buďme laskavý k naší planetě.

 


 

Filter Logic logo

 

Zastoupení značky Filter Logic 

Na českém trhu zastupujeme značku FilterLogic. Značka byla založena ve Velké Británii jako součást společnosti Pozzani Pure Water. Již v roce 1987 zahájila provoz související s výrobou vodních filtrů. Více než 30 let existence v oboru činí společnost jednou z nejzkušenějších na trhu.

 

Vysoce kvalitní filtrace na dosah ruky

Našim cílem je nabídnout filtry i další produkty, které umožňují pečovat o zařízení jako jsou ledničky, myčky a kávovary. Najdete mezi nimi pohlcovače pachů nebo odvápňovače. Pro milovníky kávy navíc nabízíme příslušenství, jako jsou ručně vyráběné termosklenice


Nabídka výrobků FilterLogic se neustále rozšiřuje o nové modely např. SPA filtrační kartuše, ale také o nové příslušenství ke kávovarům.

Filtry zaručují dokonalou kompatibilitu s domácími spotřebiči, jejichž kvalita je stejně dobrá nebo dokonce lepší než u dražších protějšků.

Každý filtr má potřebná schválení a certifikáty, takže si můžete být jisti, že jejich provoz je efektivní a bezpečný.

 

Jsme vám k dispozici

Potřebujete radu nebo konzultaci? Čekáme na Vaše dotazy, návrhy, pomůžeme s technickými záležitostmi. Pokud zvažujete výběr správného produktu, naši specialisté Vám mohou poradit. Jsme vám k dispozici na čísle +420 728 706 343, pondělí až pátek od 9:00 do 16:00.

Chcete-li nás kontaktovat, můžete napsat na info@penepex.cz.