Durgol univerzální odvápňovací prostředek 750 ml

Vaše cena
189,00 Kč
Vaše cena bez DPH
156,20 Kč
189
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
31.05.2024 u Vás
Kód
309101
Výrobce
DurgolDurgol Universal / Express je ideální řešení každodenních problémů s vodním kamenem v domácnosti. Rychle a jednoduše odvápňuje přístroje na překapávanou kávu, nádoby z kovu, plastu nebo skla (například rychlovarné konvice, hrnce z chromované oceli, přístroje na vaření vajec, vázy, sklenice na zubní protézy), sítka bateriových kohoutů, sprchové hlavice, trysky, armatury, myčky i pračky.

Pro odvápnění vašeho kvalitního přístroje na espreso doporučujeme speciální odvápňovač Durgol Swiss Espresso vhodný pro všechny značky a systémy.

     Výhody výrobku:
•    Durgol účinkuje až desetkrát rychleji než jiné značkové odvápňovače. Díky svému složení pracuje účinně a zároveň šetrně, je potravinářsky nezávadný a je ohleduplný k životnímu prostředí.
•    Obsahuje účinné ochranné látky bránící vzniku koroze, a proto ani časté a dlouhodobé odvápňování tímto univerzálním tekutým přípravkem nezpůsobuje korozi odvápňovaných dílů.
•    Velmi silný účinek - 1 litr Durgol universal rozpustí přibližně 80 g vodního kamene.
•    Durgol je připravený ihned k použití. Na rozdíl od odvápňovacích přípravků ve formě prášku nebo tablet není tento prostředek nutné před použitím rozpouštět.

Podle zjištění společnosti pro průzkum trhu ACNielsen (Švýcarsko 2009) je tento prostředek nejprodávanější odvápňovač ve Švýcarsku.

     Složení:
•    Voda, kyselina amidosulfonová 15%, ochranná činidla a přísady.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat