Filter Logic CBS10M005 uhlíkový filtr 10" 0,5 µm High Grade

Vaše cena
169,00 Kč
Vaše cena bez DPH
139,67 Kč
169
Dostupnost
na objednávku
Předpokládané dodání
Neznámý termín naskladnění
Kód
125022
Výrobce
Filter LogicFilter Logic CBS10M005 zlepšuje kvalitu vody, což se projevuje v příjemné chuti a vůni přefiltrované vody. Během filtrace dochází k rozpouštění všech organických sloučenin, odstranění chlóru a jeho derivátů, ale také THM*, LZO* a sedimentů.

Filtr High Grade představuje vysoký stupeň filtrace na úrovni 0,5 µm. Z tohoto důvodu má vodní filtr větší schopnost odstraňovat usazené pevné látky. Velikost filtračních otvorů je desetkrát menší, než je tomu u konvenčních filtrů. Navíc sintrování (spékání) poskytuje větší účinnost filtru. Sintrované uhlíkové filtry používají méně pojiva. Mají vyšší poměr uhlíku k celkovému objemu a díky tomu i větší plochu pro filtraci. Tato vlastnost má za následek vyšší filtrační účinnost a větší množství přefiltrované vody, aniž by docházelo k silnější degradaci filtru.

Uhlík z kokosové skořápky o velikosti 0,5 µm zajistí filtraci na vysoké úrovni pro každodenní použití pitné vody. Vzhledem k obsaženému kokosovému uhlíku je pórovitost filtru menší při jeho kompaktnějším povrchu, což napomáhá dokonalejšímu odstraňování složitějších znečišťujících látek.

     Technické údaje:
•    výška 10“;
•    vhodný pro všechny 10" Slimline korpusy;
•    odstranění částic nad 0,5 µm;
•    životnost filtru CBC10M05: 6 měsíců.

* TMH - Trihalomethany - vedlejší produkty dezinfekce vody.
* VOC - těkavé organické sloučeniny – jedná se o vedlejší produkty v mnoha průmyslových procesech, které jsou zdrojem znečištění životního prostředí.

Jsme oficiálním prodejcem značky Filter Logic v České republice.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat