Filter Logic CBS10M005 uhlíkový filtr 10" 0,5 µm High Grade

Vaše cena
171,00 Kč
Vaše cena bez DPH
141,32 Kč
171
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
19.07.2024 u Vás
Kód
125022
Výrobce
Filter LogicFilter Logic CBS10M005 zlepšuje kvalitu vody, což se projevuje v příjemné chuti a vůni přefiltrované vody. Během filtrace dochází k rozpouštění všech organických sloučenin, odstranění chlóru a jeho derivátů, ale také THM*, LZO* a sedimentů.

Filtr High Grade představuje vysoký stupeň filtrace na úrovni 0,5 µm. Z tohoto důvodu má vodní filtr větší schopnost odstraňovat usazené pevné látky. Velikost filtračních otvorů je desetkrát menší, než je tomu u konvenčních filtrů. Navíc sintrování (spékání) poskytuje větší účinnost filtru. Sintrované uhlíkové filtry používají méně pojiva. Mají vyšší poměr uhlíku k celkovému objemu a díky tomu i větší plochu pro filtraci. Tato vlastnost má za následek vyšší filtrační účinnost a větší množství přefiltrované vody, aniž by docházelo k silnější degradaci filtru.

Uhlík z kokosové skořápky o velikosti 0,5 µm zajistí filtraci na vysoké úrovni pro každodenní použití pitné vody. Vzhledem k obsaženému kokosovému uhlíku je pórovitost filtru menší při jeho kompaktnějším povrchu, což napomáhá dokonalejšímu odstraňování složitějších znečišťujících látek.

     Technické údaje:
•    výška 10“;
•    vhodný pro všechny 10" Slimline korpusy;
•    odstranění částic nad 0,5 µm;
•    životnost filtru CBC10M05: 6 měsíců.

* TMH - Trihalomethany - vedlejší produkty dezinfekce vody.
* VOC - těkavé organické sloučeniny – jedná se o vedlejší produkty v mnoha průmyslových procesech, které jsou zdrojem znečištění životního prostředí.

Jsme oficiálním prodejcem značky Filter Logic v České republice.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat