Filter Logic CFL-651M silikonové mazivo pro zařízení na výrobu espressa 100 g

Vaše cena
241,00 Kč
Vaše cena bez DPH
199,17 Kč
241
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
16.07.2024 u Vás
Kód
110651
Výrobce
Filter LogicProfesionální potravinářské mazivo od anglické firmy Filter Logic CFL-651 určené především pro použití v kávovarech na zhotovení espressa je rovněž vhodné pro údržbu běžných potravinářských zařízení se schopnosti pracovat ve velkém teplotním rozsahu.

U většiny zařízení, jako jsou kávovary Krups, Delonghi, Saeco, Breville, Philips, Saeco, Jura, Sunbeam a další, se kladou vysoké požadavky na jejich údržbu, kterou si doma můžete provést sami. Většina výrobců prodává maziva vlastní značky výhradně za tímto účelem. Mazání o-kroužků a těsnění během servisního zásahu umožňuje, aby součásti byly řádně ošetřeny a znovu namontovány tak, jak je požadováno. Správným a pravidelným ošetřením se snižuje tření v místech, kde jsou plochy stlačeny, což výrazně prodlužuje životnost těchto součástí a zabraňuje budoucímu praskání těsnění, což může být pro vaše zařízení velmi škodlivé.

CFL-651M mazivo může být náhradou za tato maziva:

Saeco HD5061
DeLonghi KW630879
DeLonghi SER0354
Bosch OKS1110 Tuk
Smar Siemens / Bosch 311593
Bosch GTE703 310574

Zařízení pro přípravu kávy z kávových zrnek by měly být promazávány každých 6 měsíců. Nedostatečné mazání se často projevuje skřípáním, praskáním nebo pištivým zvukem nahodile vycházejícím z varné jednotky. Jakmile tyto problémy nastanou, je čas provést domácí opravu. Nedostatečná péče o „kritické“ mechanické součásti téměř jistě povede k jejich předčasnému selhání.

V každém případě je nezbytné se držet pokynů o údržbě vašeho zařízení, které doporučuje každý z výrobců těchto zařízení. Tyto pokyny naleznete v návodu vašeho zařízení. Některé součásti vyžadují mazivo, jiné zase pracují za sucha.

Mazivo Filter Logic CFL-651 má pracovní teplotní rozsah -40 až +180 °C, čímž je zaručeno, že mazivo zůstane v původním stavu bez jeho degradace během celého provozu zařízení.

Jsme oficiálním prodejcem značky Filter Logic v České republice.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat