Filter Logic CFL-680B konvice na čaj 1 l z dvojitého skla Thermoshield
Filter Logic CFL-680B konvice na čaj 1 l z dvojitého skla ThermoshieldFilter Logic CFL-680B konvice na čaj 1 l z dvojitého skla ThermoshieldFilter Logic CFL-680B konvice na čaj 1 l z dvojitého skla ThermoshieldFilter Logic CFL-680B konvice na čaj 1 l z dvojitého skla ThermoshieldFilter Logic CFL-680B konvice na čaj 1 l z dvojitého skla ThermoshieldFilter Logic CFL-680B konvice na čaj 1 l z dvojitého skla Thermoshield

Filter Logic CFL-680B konvice na čaj 1 l z dvojitého skla Thermoshield

Vaše cena
649,00 Kč
Vaše cena bez DPH
536,36 Kč
649
Dostupnost
Skladem Ano
Kód
120025
Výrobce
Filter Logic

 


Skleněná, ručně vyráběná konvice na čaj Filter Logic CFL-680B z borosilikátového skla s funkcí ThermoShield pro udržení teploty nápoje.

Ručně vyráběná dvoustěnná konvice na čaj FilterLogic je vyrobena z kvalitního borosilikátového skla díky kterému je velmi lehká a přesto odolná. Technologie ThermoShield zajišťuje udržení teploty nápoje po dlouhou dobu a vy si tak můžete svůj čaj vychutnávat mnohem déle. Elegantní ručně vyráběný design dodává konvici krásný a elegantní vzhled, který zaujme na první pohled.

Zabudovaný infuzér je přizpůsoben sypanému čaji a čajovým lístkům pro získání plné chuti a zajistí, aby se směs nedostala do nápoje. Sítko lze v případě potřeby kdykoliv vyjmout.

Konvici lze mýt v myčce nádobí. Není vhodná do mikrovlnné trouby.

     Parametry:
•    Obsah: 1 litr.
•    Výška: 18,5 cm.
•    Průměr: 13 cm.
•    Šířka včetně ucha a hubičky: 20,5 cm.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat