Filter Logic FFL-132F filtr do lednice Frigidaire & Electrolux PureSource II

Vaše cena
504,00 Kč
Vaše cena bez DPH
416,53 Kč
504
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
16.07.2024 u Vás
Kód
130020
Výrobce
Filter LogicOriginální filtrační patrona FFL-132F je vodní filtr značky Filter Logic a náhrada za filtr pro lednice na výrobu ledu Frigidaire FC100 WF2CB PureSource 2.

Filtr FFL-132F může být instalován v lednicích Frigidaire AEG a Electrolux. Je kompatibilní s lednicemi John Lewis JLAFFS2007, ale také se všemi lednicemi používající filtry s označením FC100 nebo WF2CB.

Filtrační patrona FFL-132F poskytuje vysokou úroveň filtrace, zlepšuje chuť a vůni vody. Odstraňuje chlór, rozpuštěné organické látky, usazeniny a snižuje obsah těžkých kovů.

Výrobce doporučuje filtr vyměnit každých 6 měsíců. Po uplynutí šesti měsíců ztratí patrona své filtrační vlastnosti a voda, která protéká filtrem, nebude přefiltrována. Výměnu filtru vám může připomenout aplikace pro iOS, Windows nebo Android. Stačí pouze naskenovat QR kód z obalu filtru do vašeho telefonu pro budoucí připomenutí.

Filter Logic je ve svém oboru takřka bezkonkurenční. Vodní filtry této značky se v kvalitě nijak neodlišují od filtrů opatřených logem známých producentů. Těmito filtry vyčištěná voda je čirá a bez zápachu chlóru. Další výhodou anglického výrobce Filter Logic je cena výrobků. Všechny tyto aspekty jej řadí na přední místo mezi výrobci vodních filtrů do lednic.

Jsme oficiálním prodejcem značky Filter Logic v České republice.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty