Filter Logic FFL-142G filtr do lednice GE GSWF

Vaše cena
504,00 Kč
Vaše cena bez DPH
416,53 Kč
504
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
24.06.2024 u Vás
Kód
130022
Výrobce
Filter LogicOriginální filtrační patrona FFL-142G je velmi kvalitní vodní filtr značky Filter Logic kompatibilní s GE GSWF.

Blok s vysokým obsahem uhlíku obsaženým ve filtrační patroně odstraňuje 99 % chlóru, čímž výrazně zlepšuje chuť a vůni vody. Filtr taktéž odstraňuje rozpuštěné organické látky a sedimenty. Díky těmto vlastnostem výrazně zlepšuje chuť a vůni vody.

Výrobce doporučuje filtr vyměnit každých 6 měsíců. Po uplynutí šesti měsíců ztratí patrona své filtrační vlastnosti a voda, která protéká filtrem, nebude přefiltrována. Výměnu filtru vám může připomenout aplikace pro iOS, Windows nebo Android. Stačí pouze naskenovat QR kód z obalu filtru do vašeho telefonu pro budoucí připomenutí.

Filter Logic je ve svém oboru takřka bezkonkurenční. Vodní filtry této značky se v kvalitě nijak neodlišují od filtrů opatřených logem známých producentů. Těmito filtry vyčištěná voda je čirá a bez zápachu chlóru. Další výhodou anglického výrobce Filter Logic je cena výrobků. Všechny tyto aspekty jej řadí na přední místo mezi výrobci vodních filtrů do lednic.

Jsme oficiálním prodejcem značky Filter Logic v České republice.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat