Filter Logic FFL-201 pohlcovač pachů do lednic

Vaše cena
100,00 Kč
Vaše cena bez DPH
82,64 Kč
100
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
16.04.2024 u Vás
Kód
130016
Výrobce
Filter LogicProfesionální pohlcovač pachů FilterLogic FFL-201 (aktivní uhlí)

✓ Univerzální pohlcovač pachů

✓ Odstraňuje nepříjemné pachy


 

Profesionální pohlcovač pachů DeoTech FFL-201 bude fungovat v každé lednici. Účinně odstraňuje nepříjemné pachy, díky čemuž je používání chladničky mnohem hygieničtější.

Co dokáže DeoTech odstranit?

Aktivní uhlík je určen k odstranění všech organických molekul, které způsobují zápach - sýr, ryby, česnek, syrové maso. V podstatě pachy jsou derivovány proudícím vzduchem, který tyto odlišné 'molekuly' pohltí. Uvnitř lednic cirkuluje hodně vzduchu. To proto, aby se udržely chladné, což je podstatou jejich funkčnosti. Nicméně se zde vytváří ideální prostředí pro širokou škálu organických molekul, vytvářející nepříjemné pachy, které mají být zachyceny a pohlceny.

Jak DeoTech funguje?

Aktivovaný uhlík je standardní médium používané pro filtraci vody - specialita výrobců vodních filtrů. Je také hojně využíván ve vzduchových filtracích pro klimatizační systémy. Pracuje na bázi "milionů" drobných štěrbin nacházející se na jeho povrchu, které "zachycují" organické moduly v médiích. Nejenže jsou bloky DeoTech vyrobeny z aktivního uhlíku, jejich jádro s volným průtokem a se stovkami struktur podobných včelím plástům dovoluje vzduchu volně procházet ve větším množství přes médium. Bloky tak poskytují větší množství uhlíku, tedy více štěrbin a tím se výrazně zlepšuje filtrační výkon.

 

Jaká je životnost pohlcovače pachů DeoTech?

DeoTech bloky jsou vymyšleny tak, aby byly odolné proti vlhkosti i vodě, což znamená, že se v chladničce nerozpadnou a nedegradují. Výrobcem doporučené používání je šest měsíců!

Pokud jej umístím na polici, jak si mám být jist(a), že funguje správně?

Nejlepším místem pro váš DeoTech blok je horní poloha vaší lednice. Lednice je opatřena malým ventilátorem, který pohání vzduch - v podstatě tlačí studený vzduch nejprve do horní části lednice a poté táhne jej směrem dolů. Vzhledem k tomu, že studený vzduch má tendenci padat a horký vzduch naopak stoupat, zmiňovaná ventilace uvnitř lednice dodává nejrovnoměrnější rozložení tepla v celém chladicím prostoru. Umístěním bloku DeoTech na horní polici lednice zajistíme, že tento blok bude blízko konstantního zdroje proudu vzduchu. Pokud je blok umístěn v lednici na správném místě, jeho účinek bude znatelný již během jedné nebo dvou hodin od jeho instalace.

Originální produkt FilterLogic

FilterLogic je britský výrobce vodních filtrů a dalšího příslušenství pro domácí spotřebiče. Společnost působí na trhu již řadu let. Díky bohatým zkušenostem značka vytváří produkty, které se vyznačují extrémně vysokou kvalitou a odolností. Výběrem profesionálního pohlcovače pachů FilterLogic FFL-201 přispíváte k prodloužení čerstvosti produktů ve vaší chladničce a zachování neutrální vůně v ní!

Jsme oficiálním prodejcem značky FilterLogic pro Českou republiku & Slovensko.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat