Filtrační konvice Brita Style XL šedá 3,6 l + 1 ks filtru Maxtra Pro Pure Performance

Vaše cena
706,00 Kč
Vaše cena bez DPH
583,47 Kč
706
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
18.07.2024 u Vás
Kód
100911
Výrobce
BritaFiltrační konvice Brita Style XL šedá vč. 1 ks filtru Maxtra Pro Pure Performance

Filtrační konvice Brita Style XL v šedé barvě má celkový objem 3,6 l a využívá k filtraci vody vodní filtry Brita Maxtra Pro. Balení obsahuje filtrační konvici spolu s 1 vodním filtrem Brita Maxtra Pro Pure Performance.

Objem konvice je 3,5 l a objem přefiltrované vody je 2,3 l (objem spodní části konvice).Brita Style XL šedá vč. 1 ks filtru Maxtra Pro Pure Performance

Díky technologii PerfectFit dojde k optimálnímu přefiltrovaní veškeré vody v horní části konvice skutečně přes vodní filtr (voda filtr neobtéká, ale protéká přes vnitřek filtru) během 7 minut. Díky částečně transparentní nálevce víte, kolik vody ještě můžete natočit.

Hladké a oblé tvary jsou nenáročné na údržbu - snadno se čistí (konvici bez indikátoru lze mýt v myčce nádobí), ergonomická rukojeť dobře padne do ruky a umožňuje pohodlnou manipulaci i s plnou konvicí. Praktické silikonové poutko pro snadné otvírání umožňuje obsluhovat konvici během plnění jednou rukou.

LED indikátor stavu filtru Smart Light vám pomůže ohlídat optimální čas výměny vodního filtru. Režim semaforu (zelená, oranžová, červená) je velmi intuitivní.

Výhody filtrační konvice Brita Style XL

 • jednoduché plnění díky odklopnému víčku se silikonovým poutkem;
 • snadná výměna filtru;
 • LED indikátor výměny filtru Smart Light;
 • udržitelnost: konvice je vyrobena z 60 % z bioplastu;
 • rychlá filtrace: svěží a chutná voda kdykoli k dispozici;
 • výběr ze 2 druhů filtrů Brita Maxtra Pro (lze používat filtry Brita Maxtra Pro Hard Water Expert nebo Pro Pure Performance).

Brita Style XL šedá vč. 1 ks filtru Maxtra Pro Pure PerformanceProč filtrovat vodu

 • má lepší chuť - voda bez chlóru chutná lépe;
 • ochráníte spotřebiče před vodním kamenem;
 • méně plastového odpadu a navíc ušetříte (nemusíte kupovat a nosit balenou vodu);
 • filtr redukujechlór a jiné látky ovlivňující chuť, vodní kámenolovo, měď, herbicidy, pesticidy a léčiva a jiné drobné nečistoty.

Když chcete mít kdykoliv k dispozici svěží, chutnou a čerstvou filtrovanou vodu, je Brita Style XL ideálním řešením. Skončete s kupováním a nošením balené vody, filtrujte tu kohoutkovou!

Čistší, chutnější a svěží voda až na 4 týdny

Jeden filtr je určený na přefiltrování 150 litrů vody nebo na 4 týdny používání - podle toho, která z podmínek uplyne dříve.

Obsah balení: 

 • 1x BRITA filtrační konvice;
 • 1x filtrační patrona Maxtra Pro Pure Performance.

Balení obsahuje filtrační konvici spolu s 1 vodním filtrem Brita Maxtra Pro Pure Performance.

Filtrační konvice Brita Style šedá XL je k dostání také v balení s 2 kusy, 4 kusy či 6 kusy filtračních patroMaxtra Pro Pure Performance.

**Filtry k filtračním konvicím komplementujeme na základě objednávky. Z tohoto důvodu nemusí být obsah balení shodný s popisem na krabici.**

Nejčastější dotazy

Jaká je životnost patron Brita Maxtra Pro Pure Performance?

Jeden filtr je určený na přefiltrování 150 litrů vody nebo na 4 týdny používání - podle toho, která z podmínek uplyne dříve.

Filtr Maxtra Pro Pure Performance využívá prověřenou technologii filtrů Brita Maxtra+ s inovovaným složením. Účinněji vylepšuje chuť pitné vody a zbavuje ji zápachu, organických i anorganických nečistot. Filtr obsahuje více aktivního uhlí, a proto účinněji odfiltruje chlór, herbicidy, pesticidy a zbytky léčiv. Navíc je vybaven vysoce výkonnou filtrační síťkou, která je 4× účinnější při zadržování drobných částic ve srovnání s filtrem předchozí generace Maxtra+.

Parametry

Rozměry (h × v × š) 15 × 27 × 26 cm
Hmotnost 0,8 kg
Materiál plast
Objem (l) 3,6 l 
EAN 4006387131043
Barva šedá

    

 

 

 

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat