Green idea Grapefruit jádra bezlihová tinktura 100 ml mikrobiologická rovnováha, imunita, střeva

Vaše cena
188,00 Kč
Vaše cena bez DPH
167,86 Kč
188
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
14.06.2024 u Vás
Kód
801004
Výrobce
Green idea s.r.o.Bylinná bezlihová tinkturaMikrobiologická rovnováha, imunitaDoplněk stravy100 % veganGrapefruitová semena podporují mikrobiologickou rovnováhu těla. Doporučují se pro normální činnost střev. Podporují přirozenou obranyschopnost těla.Aktivní látky: 1 dávka

(1 - 2 ml)Denní dávka

(2-3 x denně)% RHP

Referenční hodnota příjmuGrapefruit jádra

standardizovaný extrakt ze semen (2 %)100 - 200 mg200 - 600 mgNení stanoveno
Složení: Glycerin, voda, Grapefruit jádra (Citrus paradisi) standardizovaný extrakt ze semen (Naringin 2 %).Doporučené dávkování: 2–3 x denně 15–30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. K výplachům úst použijte roztok 15 kapek ve sklenici vody.Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika

tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.greenidea.cz


Grapefruit

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

Grapefruit jadrá - Citrus paradisi

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat