Green idea Psychická nepohoda bezlihová tinktura 100 ml

Vaše cena
179,00 Kč
Vaše cena bez DPH
159,82 Kč
179
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.06.2024 u Vás
Kód
801002
Výrobce
Green idea s.r.o.Bylinná bezlihová tinktura

Doplněk stravy

100 % vegan

Bylinný komplex podporuje duševní i psychickou pohodu. Je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které jsou doporučovány při nervozitě. Zlepšuje duševní pohodu a paměť. Třezalka je doporučována při emoční nerovnováze, pro zlepšení nálady a při poruchách spánku. Maca se používá při vyčerpanosti a únavě ke zlepšení fyzické i psychické výkonnosti. Jinan je důležitý pro duševní rovnováhu a normální činnost mozku. Lékořice je vhodná pro duševní zdraví a navození klidu. Rhodiola a eleuterokok podporují kognitivní a duševní výkonnost. Kozlík navozuje relaxaci při stresu.

Aktivní látky:

 

1 dávka
(1-2 ml)

Denní dávka
(2x denně)

% RHP
Referenční hodnota příjmu

Šišák bajkalský
standardizovaný extrakt z kořene
 

33-66 mg

66-132 mg

Není stanoveno

Třezalka tečkovaná
standardizovaný extrakt nať
20-40 mg 40-80 mg Není stanoveno
Maca standardizovaný extrakt
z kořene
10-20 mg 20-40 mg Není stanoveno
Eleuterokok ostnitý
standardizovaný extrakt z kořene
10-20 mg 20-40 mg Není stanoveno
Kozlík lékařský standardizovaný
extrakt z kořene
8-16 mg 16-32 mg Není stanoveno
Lékořice lysá standardizovaný
extrakt z kořene
7-14 mg 14-28 mg Není stanoveno
Rozchodnice růžová
standardizovaný extrakt z kořene
7-14 mg 14-28 mg Není stanoveno
Jinan dvoulaločný
standardizovaný extrakt z listu
5-10 mg 10-20 mg Není stanoveno

Složení: Glycerin, voda, Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) standardizovaný extrakt z kořene (baicalin 95 %), Třezalka tečkovaná (Hypericum Perforatum) standardizovaný extrakt nať (hypericiny 0,3 %), Maca (Lepidium meyenii) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus) standardizovaný extrakt z kořene (eleuterosidy 1 %), Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný extrakt z kořene (Kyselina valerenová 0,8 %), Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) standardizovaný extrakt z kořene (glycyrhizová kyselina 20 %), Rozchodnice růžová (Rhodiola Rosea) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) standardizovaný extrakt z listu (20:1).

Doporučené dávkování: 2× denně 15-30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Maximálních účinků je dosaženo při dlouhodobém užívání.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Není vhodné pro osoby s poruchami srážlivosti krve.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
 

 

Jinan
Kozlík
Lékořice
Maca
Rhodiola
Třezalka

 

 

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat