JURA čisticí tablety 3fázové 25 ks (24190)

Vaše cena
1 009,00 Kč
Vaše cena bez DPH
833,88 Kč
1009
Dostupnost
na objednávku
Předpokládané dodání
24.06.2024 u Vás
Kód
306553
Výrobce
JuraJura 3fázové čisticí tablety 25 ks - čištění, údržba a ochrana v jednom.

Pro trvale dokonalou kvalitu kávy je optimální údržba automatického kávovaru a hygienické zacházení s mlékem, kávou a vodou rozhodujícím faktorem. Každý automatický kávovar JURA disponuje bezúdržbovou spařovací jednotkou, která se čistí jediným stisknutím tlačítka a zajišťuje tak snadnou údržbu.
Milionkrát osvědčené originální čisticí tablety od firmy JURA jsou neustále optimalizovány a dále vyvíjeny naším laboratorním týmem. Nová 3-fázová čisticí tableta je inovativním produktem intenzivního výzkumu a nabízí ještě lepší výsledky díky další ochranné fázi, která trvale chrání automatický kávovar před minerálními usazeninami. Použití je nadále jednoduché.

     Tak funguje proces čištění:
•   Čisticí program spustíte jediným stisknutím tlačítka.

     Proces čištění
•    Fáze I. čištění: Spařovací jednotka a spařovací sítko jsou důkladně propláchnuty horkou vodou o teplotě 80 °C. Vysoce účinná receptura čisticí tablety přitom odstraňuje zbytky kávového tuku a oleje, které mohou mít negativní vliv na chuť a celkovou kvalitu kávy.
•    Fáze II. údržba: Ve druhé fázi, fázi údržby, speciální účinné látky ochrání povrch kávových cest a zabrání a zabraňují tak opětovnému usazování zbytků kávy a kávových tuků.
•    Fáze III. ochrana: V nově vyvinuté třetí fázi, chrání tzv. komplexotvorné látky automatický kávovar před minerálními usazeninami.
•    Výsledek: hygienicky čistý automatický kávovar je již plně připraven pro dokonalé zhotovení kávy. K čištění automatických
     kávovarů značky Jura používejte pouze originální čisticí tablety Jura, které jsou sladěny s automatickým čisticím cyklem vašeho
     zařízení.

     Výsledek:
•    S inovativními 3-fázovými čisticími tabletami můžete svůj automatický kávovar JURA čistit, udržovat a chránit v rámci jediné aplikace. To zajišťuje hygienickou čistotu, delší životnost a dokonalý požitek z kávy, šálek za šálkem.


     Důsledné dodržování ekologických předpisů:
•    Značka JURA má dlouhodobou tradici ekologické šetrnosti a úsporného hospodaření se zdroji a energiemi. Složení originálních čisticích tablet od firmy JURA je proto výhradně bezfosfátové. Optimalizovaná receptura zaručuje hygienu s certifikací TÜV pro automatický kávovar a zároveň chrání životní prostředí.

     Poznámka:
•    Přesný popis použití tohoto výrobku naleznete v návodu svého přístroje.
•    Produkt je označen i pod následujícími alternativními kódy 24190, 62535.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat