Kimbo Espresso Bar Extra Cream zrnková káva 1 kg

Vaše cena
302,00 Kč
Vaše cena bez DPH
269,64 Kč
302
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.06.2024 u Vás
Kód
910182
Výrobce
KimboKáva Kimbo (DeLonghi) Extra Cream patří mezi nejsilnější kávy v portfoliu Coffé Kimbo. Jedná se o silnou italskou směs, ze které se dělá pravé italské cappuccino a další kávové nápoje, nebo také opravdu velmi silné espresso. Káva Kimbo Extra Cream je směs zastoupená v poměru Arabica 50% a Robusta 50%  středního těla, se sladkou chutí a mírnými, čokoládovými tóny. Káva není kyselá a má velmi hustou Cremu. Vzhledem k vyššímu obsahu kofeinu je tato káva vhodná ke konzumaci v ranních a dopoledních hodinách. Zrna arabicy i robusty pochází z Jižní a Střední Ameriky. 

Kimbo Extra Cream je součástí nové řady Espresso BAR, která nabízí šest různých zrnkových směsí v kilových baleních. V každé z nich najdete lahodné krémové espresso s jedinečnou chutí a stálým aroma. Z široké nabídky si vybere každý, ať už toužíte po silné a výrazné chuti anebo hledáte jemné aromatické espresso.

Tato středně pražená směs láká na perfektní vyváženost mezi sladkou a kyselou chutí a neodolatelnou dlouhotrvající pěnu.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat