Kusmi Tea Lovely Morning, sypaný čaj v kovové dóze (100 g)

Vaše cena
418,00 Kč
Vaše cena bez DPH
373,21 Kč
418
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
18.06.2024 u Vás
Kód
910729
Výrobce
Kusmi TeaLOVELY MORNING BIO ZELENÝ ČAJ S S MATÉ, CITRUSY A GUARANOU (100 g)

Lahodný čaj pro příjemná rána. Nastartujte svůj den se zeleným čajem s maté a osvěžujícími citrusy a guaranou s Kusmi Tea Lovely Morning.


Někteří z nás ráno vyskočí z postele, zatímco jiní preferují jemnější, pozvolnější ranní vstávání - ale to jim nebrání být v práci včas. Každý máme svůj rytmus.

Organický čaj Lovely Morning je přesně to, co potřebujete, aby váš den měl skvělý start. Je to přirozeně vyvážená směs zeleného čaje, maté a guarany v opojném spojení s trojicí citrusů: grapefruitem, citronem a pomerančem.

Pokud zbožňujete osvěžující chuť citrusů a ráno si bez nich nedovedete představit, pak pro vás máme skvělou zprávu, s lahodným čajem Lovely Morning si je můžete každý den dopřát i bez náročného vymačkávání citrónu do vašeho hrnku.
Garantujeme, že tento čaj budete milovat nejen během pracovních dní, ale že si jej vychutnáte i při víkendovém brunchi.

Složení čaje Kusmi Lovely Morgning: 
Zelený čaj*, maté*, pomeranč*, citron*, grapefruit*, guarana*, přírodní aroma, květy měsíčku lékařského*. 
* organicky pěstované

Kusmi Tea Lovely Morning směs

Na přípravu 1 šálku čaje doporučujeme použít 2-3 g (1 čajová lžička) čajové směsi.

Kovová dóza 100 g:
Kovová dóza obsahuje 100 g sypaného čaje. Snadno se otevírá i uzavírá a čaj je v ní skladován bez přístupu vzduchu – což pomáhá uchovat jeho aroma a chuť.

EcoCert:
Eko certifikáty nejsou jen nálepky, které mají ozvláštnit obal, jde o důležité potvrzení od nezávislé certifikační autority, že všechny použité suroviny splňují přísná kritéria pro označení "organic", a že všechny výrobní závody pravidelně podstupují audit. Kontrolovány nejsou jen vstupní suroviny, ale i proces kompletace a balení výrobků, aby nebylo pochyb, že "bio" a "organické" nejsou pro Kusmi Tea jen fráze, ale že jde o skutečný závazek.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat