Kusmi Tea Organic White Bellini sypaný čaj v plechovce 90g

Vaše cena
504,00 Kč
Vaše cena bez DPH
450,00 Kč
504
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
18.06.2024 u Vás
Kód
910697
Výrobce
Kusmi TeaSYPANÝ BIO ORGANICKÝ BÍLÝ ČAJ KUSMI TEA WHITE BELLINI (90 G)

Vychutnejte si prvotřídní sypaný bílý čaj BIO White Bellini. Téměř neoxidovaný organický čaj. 


Bílý čaj White Bellini rozšiřuje oblíbenou nabídku řady kvalitních čajů Kusmi Tea. Osvěžující bílý čaj představuje téměř neoxidovanou variantu čaje. Bílý čaj White Bellini v sobě kombinuje jemnost bílého čaje s omamnou ovocnou vůní sladkých broskví a šťavnatých meruněk. Precizní způsob sběru čajových lístků zaručuje unikátní chuť a výjimečnou kvalitu čaje. Pro tento čaj se sbírají pečlivě vybrané první lístky a pupeny, které se sklízejí ručně, a to pouze dvakrát během roku.

Tento čaj je inspirovaný lahodným koktejlem Bellini, který prvně namíchal Giuseppe Ciprani ve známém Harry´s Bar v Benátkách na konci 40. let. Tento oblíbený koktejl se připravuje z prosecca a broskvového džusu, který mu dodává charakteristickou růžovo-oranžovou barvu. Ta také údajně inspirovala i jeho název. Koktejl byl pojmenován na počest věhlasného benátského malíře Giovanniho Bellini z období renesance, který měl tyto odstíny obzvláště v oblibě.

Kovová dóza obsahuje 20 čajových sáčků, které jsou naplněny 2 gramy čajové směsi. Praktická dóza se lehce otevírá i uzavírá a čaj uchovává bez přístupu vzduchu a tím pomáhá uchovat jeho chuť a aroma.

 

Doporučení pro přípravu čaje Kusmi Tea White Bellini:

Směs zalijte horkou, ale ne vařící vodou (80°C) a nechte louhovat po dobu 3 minut.

 

Složení čaje Kusmi Tea White Bellini:

Oranicky pěstovaný bílý čaj (68 %), organický pěstovaný zelený čaj (27 %) a přírodní aroma broskví a meruněk (5 %)

 

Kusmi Tea Lovely Night směs

 

EcoCert:
Eko certifikáty nejsou jen nálepky, které mají ozvláštnit obal, jde o důležité potvrzení od nezávislé certifikační autority, že všechny použité suroviny splňují přísná kritéria pro označení "organic", a že všechny výrobní závody pravidelně podstupují audit. Kontrolovány nejsou jen vstupní suroviny, ale i proces kompletace a balení výrobků, aby nebylo pochyb, že "bio" a "organické" nejsou pro Kusmi Tea jen fráze, ale že jde o skutečný závazek.

 

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat