Laica BI-FLUX Universal filtry 12 ks
Laica BI-FLUX Universal filtry 12 ksLaica BI-FLUX Universal filtry 12 ksLaica BI-FLUX Universal filtry 12 ksLaica BI-FLUX Universal filtry 12 ksLaica BI-FLUX Universal filtry 12 ksLaica BI-FLUX Universal filtry 12 ksLaica BI-FLUX Universal filtry 12 ks

Laica BI-FLUX Universal filtry 12 ks

Vaše cena
1 138,00 Kč
Vaše cena bez DPH
940,50 Kč
1138
Dostupnost
na objednávku
Kód
150005
Výrobce
Laica

 


Laica BI-FLUX Universal filtr - zboží je dočasně nedostupné.

 

Originální filtrační patrona Laica je vodní filtr nové generace s použitím nejnovějšího filtračního systému BI-FLUX, který je oproti původní verzi filtru účinnější až o 30 %.

Technologie BI-FLUX výrazně zlepšuje kvalitu vody snížením její tvrdosti, a to díky pětistupňovému systému filtrace vody, který odstraňuje vodní kámen a chlór. Současně snižuje přítomnost těžkých kovů, měďi, trihalomethanu, herbicidů a pesticidů.

Použitím přefiltrované vody zamezíte vytváření vodního kamene na ohřívacích tělesech varné konvice nebo v kávovaru, čímž prodloužíte životnost a zajistíte správnou účinnost těchto zařízení

Originální filtr BI-FLUX je z hlediska mikrobiologie bezpečný. Pravidelné a metodické laboratorní testy jsou prováděny v souladu s platnými předpisy tak, aby byla zajištěna trvalá bezpečnost výroby. Celá výroba filtračních patron je 100% sterilní.

Životnost filtru je jeden měsíc od instalace filtru nebo po přefiltrování 150ti litrů vody.

Filtrační patrony Laica BI-FLUX Universal jsou k dostání také v balení po 1 kusu2 kusech4 kusech6 kusech či 8 kusech.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat