Mepal Modula dóza na potraviny a uzeniny 550/3 106938030600

Vaše cena
298,00 Kč
Vaše cena bez DPH
246,28 Kč
298
Původní cena
373,00 Kč
Ušetříte
20% / 75,00 Kč
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
16.07.2024 u Vás
Kód
200525
Výrobce
MepalMepal Modula 550/3 úložná dóza na uzeniny 550/3 (bílá)

✓ Vynikající praktické vlastnosti v kombinaci se stylovým designem, to vše nabízí dóza Modula!


Nádoba na potraviny Mepal Modula

Opakovaně použitelné potravinové dózy jsou nezbytným doplňkem každé kuchyně. Umožňují nejen udržovat pořádek v lednici, ale také prodlužují čerstvost potravin. Moderní nádoba Mepal Modula se skládá ze 3 samostatných částí, díky čemuž pojme až 3 druhy potravin. Výrobek je nepropustný, hygienický a lze jej mýt v myčce nádobí.


Třídílný organizér do chladničky

Obdélníková nádoba Mepal Modula 550/3 se skládá ze 3 modulů - každý je vysoký 2,5 cm. Jedná se o mimořádně funkční řešení, protože umožňuje chytře využít prostor v ledničce. Spodní část dózy tvoří perforovaný, profilovaný podnos. Díky ní jsou potraviny odděleny od vlhkosti, což rozhodně podporuje čerstvost výrobků!

Rozměry potravinové dózy 
  • Délka: 22,4 cm.
  • Šířka: 16 cm.
  • Výška: 8,6 cm.
Ideální pro uzeniny a sýry

Pokud hledáte místo pro uložení uzenin, paštik nebo sýrů, bude pro vás nádoba Mepal Modula 550/3 ideálním řešením. Nejenže izoluje potraviny a zabraňuje šíření intenzivních pachů, ale také prodlužuje jejich trvanlivost. V nádobě můžete skladovat i další produkty, například zeleninu nebo ovoce. Díky svému modernímu designu vypadá stejně stylově jako kdykoli předtím - a to jak uvnitř, tak i vně chladničky, např. na stole nebo kuchyňské poličce

.
Promyšlený design - dóza do každé kuchyně!

Produktová řada Mepal Modula je funkčním doplňkem, který pomáhá snižovat plýtvání potravinami. Díky průhlednému víku vidíte, co je uvnitř, aniž byste museli nádobu otevírat a kontrolovat zásoby! Velký objem 1650 ml vám umožní uskladnit poměrně velké množství potravin. Zároveň příslušenství nezabere mnoho místa a díky jednoduchému tvaru můžete nádoby stohovat na sebe. Organizér je vyroben z odolného plastu bez obsahu BPA.

Moderní dóza Mepal

Nizozemská značka Mepal si získává důvěru zákazníků nabídkou moderních a chytrých kuchyňských doplňků. Patří mezi ně láhve, boxy na svačinu nebo nádoby na potraviny. Funkčnost je pro výrobce prvořadou hodnotou - výrobky jsou navrženy tak, aby co nejvíce usnadňovaly každodenní úkony. Díky minimalistickému designu a kvalitním materiálům jsou mimořádně estetické a zapadnou do každého interiéru. Zvolte si nádoby na potraviny Mepal Modula a život v duchu menšího plýtvání bude snazší!

Většina produktů Mepal se vyrábí v Nizozemsku, přesně v Lochemu v Gelderlandu. Všechny materiály splňují vysoké standardy, jsou zdravotně nezávadné a výroba i partneři jsou certifikováni ISO. I když jsou výrobky Mepal extra odolné, nabízí širokou řadu náhradních dílů, které prodlouží život produktu a šetří tak prostředí zbytečným plýtváním.

Často podporují a spolupracují s chráněnými dílnami, protože chtějí i touto cestou přispět k lepšímu světu.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat