Mepal svačinový box Campus Avengers 107440065395

Vaše cena
279,00 Kč
Vaše cena bez DPH
230,58 Kč
279
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
07.02.2023 u Vás
Kód
200500
Výrobce
MepalVeselý svačinový box s oblíbeným dětským designem Marvel. Box je vybaven praktickými přihrádkami a vidličkou se snadným otvíráním klipem i pro menší děti. Tento box je ideální například do školy, na cesty, na svačinu, ovoce i zeleninu. 

Produkty Mepal jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA, který zabraňuje uvolňování chuťově nežádoucích látek do jídla/tekutiny, je odolný vůči agresivním látkám a chrání před vznikem zápachu, plísně. Je tak vhodný pro menší i větší děti. 

Vlastnosti: 

  • Objem: 750 ml
  • Rozměry: 178 x 132 x 61 mm
  • Váha: 250 g

Produkt byl vyrobený v Holandsku. Lze mýt v myčce nádobí. Při ručním mytí doporučujeme použít jemný mycí prostředek. Box není vhodný do mrazničky ani mikrovlnné trouby. 

Složení:

Termoplastický kopolymer (ABS). BPA free.

Mepal jídelní boxy jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu Akrylonitril-Butadien-Styren zkratka ABS. Je to amorfní termoplastický průmyslový kopolymer, který je odolný vůči mechanickému poškození. Je zdravotně nezávadný, lehký, odolný vůči kyselinám, hydroxidům, uhlovodíkům, olejům, tukům. Je schválený pro styk s potravinami a neuvolňuje nebezpečné ftaláty a Bisfenol (BPA).

Výrobce: Mepal, Nizozemí.

Holandská společnost Mepal je známá pro své kvalitní výrobky do kuchyně i každodenní užití. Výrazným znakem jejich výrobků je kvalita, funkčnost a prvotřídní design. Výrobky Mepal mají širokou škálu využití a jejich opakovaným používám pomáháte chránit přírodu před zbytečným odpadem a plasty.  

Většina produktů Mepal se vyrábí v Holandsku, přesně v Lochemu v Gelderlandu. Všechny materiály splňují vysoké standardy, jsou zdravotně nezávadné a výroba i partneři jsou certifikováni ISO. I když jsou výrobky Mepal extra odolné, nabízí širokou řadu náhradních dílů, které prodlouží život produktu a šetří tak prostředí zbytečným plýtváním. Často podporují a spolupracují s chráněnými dílnami, protože chtějí i touto cestou přispět k lepšímu světu.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat