Mepal svačinový box tyrkysový 107440012200

Vaše cena
249,00 Kč
Vaše cena bez DPH
205,79 Kč
249
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
07.02.2023 u Vás
Kód
200501
Výrobce
MepalDo školy, do práce nebo na výlety. Všude tam, kde si s sebou chcete vzít lehkou svačinku, oceníte praktický svačinový box s přihrádkami a vidličkou v zelené barvě. Box je vybavený snadným zavíráním na klip vhodným i pro menší děti. Box je vyroben ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA.

Svačinové krabičky stejně jako ostatní produkty Mepal jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA, který zabraňuje uvolňování chuťově nežádoucích látek do jídla i tekutiny, je odolný vůči agresivním látkám a chrání před vznikem zápachu, plísně. Vy si tak můžete plně vychutnat lahodnou chuť svého jídla. 

Vlastnosti:

  • Objem: 750 ml

  • Rozměry: 178 x 132 x 61 mm

  • Váha: 250 g

  • Barva: tyrkysová

Box je vhodný pro mytí v myčce nádobí. Při ručním mytí je ideální použít jemný mycí prostředek. Box není vhodný do mrazničky ani mikrovlnky.

Složení:

  • Termoplastický kopolymer (ABS). BPA free.

Mepal jídelní boxy jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu Akrylonitril-Butadien-Styren zkratka ABS. Je to amorfní termoplastický průmyslový kopolymer, který je odolný vůči mechanickému poškození. Je zdravotně nezávadný, lehký, odolný vůči kyselinám, hydroxidům, uhlovodíkům, olejům, tukům. Je schválený pro styk s potravinami a neuvolňuje nebezpečné ftaláty a Bisfenol (BPA).

Výrobce: Mepal, Nizozemí.

Holandská společnost Mepal je známá pro své kvalitní výrobky do kuchyně i každodenní užití. Výrazným znakem jejich výrobků je kvalita, funkčnost a prvotřídní design. Výrobky Mepal mají širokou škálu využití a jejich opakovaným používám pomáháte chránit přírodu před zbytečným odpadem a plasty.  

Většina produktů Mepal se vyrábí v Holandsku, přesně v Lochemu v Gelderlandu. Všechny materiály splňují vysoké standardy, jsou zdravotně nezávadné a výroba i partneři jsou certifikováni ISO. I když jsou výrobky Mepal extra odolné, nabízí širokou řadu náhradních dílů, které prodlouží život produktu a šetří tak prostředí zbytečným plýtváním. Často podporují a spolupracují s chráněnými dílnami, protože chtějí i touto cestou přispět k lepšímu světu.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat