Orion nakličovací mísa 29x21 cm

Vaše cena
201,00 Kč
Vaše cena bez DPH
166,12 Kč
201
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.06.2024 u Vás
Kód
130333
Výrobce
VELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o.Orion miska na klíčení semínek 

✓ Plastová nakličovací miska o rozměrech 29×21×7,5 cm s víčkem a sítkem.

 Vhodná pro klíčení řeřichy, ředkvičky, červené řepy, pšenice, čočky, fazolí mungo a dalších semen.


Klíčení semínek znovu získává na popularitě. Během tohoto procesu se v nich zvyšuje hladina vitamínů a minerálů, a to zejména vitamínu B a C. Kromě toho navíc získají velké množství obsahu železa nebo hořčíku, stanou se tak nejen velmi chutnou, ale také zdravou pochoutkou.

Tato bílá plastová miska zaručuje pohodlné klíčení semen luštěnin, obilovin, bylin i zeleniny. Obsahuje plastové síťko a víčko s menším otvorem, který umožňuje přístup vzduchu. Klíčky konzumujte nejlépe syrové, aby neztratily své cenné živiny. Doporučujeme s nimi posypat namazaný chléb, přidat do salátu nebo je přimíchat do již uvařených polévek, pomazánek či rizota.  

Návod, jak misku používat: Vybraná semínka namočíte na 24 hodin do vody. Po uplynutí této doby je scedíte přes plastové síťko, které je součástí misky, a rovnoměrně je po něm rozprostřete. Do misky přidejte trochu vody, sítko do ní znovu položte a přikryjte víkem s otevřeným horním otvorem. Poté nádobu umístěte na teplé místo, kam ovšem nedopadá přímé sluneční světlo. Semena dvakrát denně proplachujte, samotné klíčky se sklízí cca 5–8 den, záleží ovšem na daném druhu.

Vlastnosti produktu:

Materiál: plast
Tvar: oválný
Barvy:  bílá
Délka (cm): 29
Šířka (cm):  21
Výška (cm): 7,5
Hmotnost (g): 271
Použití: na klíčení
Vhodné do myčky: bez víka
Potisk: ano
Pro děti: ne


Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat