Puly Caff Cleaner Descaler - odvápňovací prášek 1 x 30 g

Vaše cena
38,00 Kč
Vaše cena bez DPH
31,40 Kč
38
Dostupnost
na objednávku
Předpokládané dodání
Neznámý termín naskladnění
Kód
309008
Výrobce
Puly CaffPuly Caff Cleaner Descaler - odvápňovací prášek 1 x 30 g se již nevyrábí. Produkt je nehrazen Puly Caff Cleaner Descaler - odvápňovací prášek 1 x 25 g.

Odvápňovací prostředek Puly Caff Cleaner Descaler je určen na odvápnění vnitřních částí všech zařízení na výrobu kávy, a to od malých přenosných zařízení, až po profesionální kávovary běžně používané v restauracích a kavárnách. Lze jej použít také pro odvápnění myček na nádobí, praček a rychlovarných konvic.

     Poznámka: 
•    Rozpusťte obsah sáčku v 1 litru vody. Poté roztok nalijte do nádržky pro vodu ve vašem zařízení. Spusťte odvápňovací proces a poté postupujte dle uživatelských a servisních pokynů, které naleznete v příručce vašeho přístroje.

     Obsahuje:
•    kyselinu citronovou a kyselinu vinnou;
•    obsah balení: 30 g.

Puly Caff je dceřinou společností skupiny Asachimici, jejíž historie výroby čističů pro potravinářský průmysl sahá až do roku 1890. Značka Puly Caff vznikla především pro sektor kávy. Je považována za špičkovou technologii ve svém oboru. V Itálii je preferovanou značkou jak u vlastníků profesionálních zařízení na výrobku kávy, tak pro použití v malých kávovarech určených pro domácnost.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat