Puly Calcinet Polvere 1000 g odvápňovací prášek

Vaše cena
529,00 Kč
Vaše cena bez DPH
437,19 Kč
529
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
04.03.2024 u Vás
Kód
309007
Výrobce
Puly CaffProfesionální odvápňovací prášek Puly Calcinet Polvere 1000 g lze aplikovat do všech zařízení stravovacích služeb. Je navržen tak, aby bezpečně zbavil kávovary, myčky na nádobí, varné konvice aj. vodního kamene. Calcinet je dodáván ve formě prášku, mísí se s teplou vodou a začne pracovat v několika minutách. Na rozdíl od škodlivých kyselin, Calcinet nepoškozuje kovové, gumové nebo skleněné části.

Jedno balení Calcinet 1000 g po smíchání s vodou vydá 10 l čistícího roztoku, který může být nalit přímo do zásobníku vody na přípravu espressa. Stejně jako u všech čisticích roztoků, je třeba dbát, aby čištěné části byli důkladně opláchnuté čistou vodou před opětovným uvedením do provozu.

Calcinet má velmi silné odstraňovací účinky. Jeho užití je nejvhodnější pro komerční kávovary a průmyslové aplikace, jako jsou myčky nádobí. Obecně je vhodný k použití i pro domácí výrobky.

     Poznámka:
•    Běžný návod k použití odvápnění kávovaru a jiných stravovacích zařízení: dvě polévkové lžíce Calcinet prášku rozpusťte v 1,7 l teplé vody. Následně prášek promíchejte, dokud nebudou všechny krystaly rozpuštěny. Poté roztok nalijte do nádržky na vodu ve vašem zařízení. Spusťte odvápňovací proces a poté postupujte dle uživatelských a servisních pokynů, které naleznete v příručce Vašeho přístroje. Po aplikaci roztoku čištěné části opláchněte čistou vodou.

•    Návod k odvápnění myčky a myčky pro baristy (na sklo): vypněte a odpojte přístroj od zdroje, nechte úplně vytéct vodu z přístroje, opláchněte filtry pod tekoucí vodou, zkontrolujte zda trysky nejsou zacpané a jde s němi otáčet volně. V tomto bodě pokud naleznete stopy vodního kamene, napustě přístroj vodou a použijte Calcinet místo čistících prostředků ve výše zmíněném dávkování. Spusťte odvápňovací proces a poté postupujte dle uživatelských a servisních pokynů, které naleznete v příručce vašeho přístroje.

Pokud budete opakovat aplikaci častěji, můžete snížit dávku na 300 g v 10 l vody.

Puly Caff je dceřinou společností skupiny Asachimici, jejíž historie výroby čističů pro potravinářský průmysl sahá až do roku 1890. Značka Puly Caff vznikla především pro sektor kávy. Je považována za špičkovou technologii ve svém oboru. V Itálii je preferovanou značkou jak u vlastníků profesionálních zařízení na výrobku kávy, tak pro použití v malých kávovarech určených pro domácnost.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat