Segafredo Zanetti Intermezzo zrnková káva 1 kg

Segafredo Zanetti Intermezzo zrnková káva 1 kg

Vaše cena
224,00 Kč
Vaše cena bez DPH
194,78 Kč
224
Dostupnost
Skladem Ano
Kód
910150
Výrobce
Segafredo

 


Segafredo Intermezzo je nejoblíbenější káva od pražírny Segafredo. Intermezzo vyniká silnými, kořeněnými tóny, spojenými s hustou cremou a celkově plnou chutí s mírně hořkým zakončením.

Káva Segafredo Intermezzo je směs kávových zrn z Brazílie 60 % Arabiky a 40 % Robusty, díky čemuž v nenacházíme výrazný kyselý tón. 

Tato směs se stala vedoucí značkou v rostoucím vývozu italské kávy a byla po dlouhá desetiletí nejprodávanějším druhem kávy v celé Evropě. Směle se dá označit jako káva, která měla zásadní vliv na utváření kávové kultury ve světě a stála na jejím počátku.

Vášeň a zkušenost spojené s vysoce kvalitní směsí jsou tajemstvím Segafredo Zanetti. Přineste si domů nejoblíbenější kávu z espresso barů celého světa.

Intermezzo je precizně připravená káva a díky svým vlastnostem se perfektně hodí pro přípravu kávy v automatických kávovarech. 

Pražená káva vydrží čerstvá několik týdnů, po namletí ale postupně ztrácí svoje typické chutě. Pokud si koupíte zrnkovou kávu, můžete si ji namlít bezprostředně před přípravou a také ovlivnit stupeň namletí.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat