Segafredo Zanetti Intermezzo zrnková káva 1 kg

Vaše cena
280,00 Kč
Vaše cena bez DPH
250,00 Kč
280
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
24.04.2024 u Vás
Kód
910150
Výrobce
SegafredoSegafredo Intermezzo je nejoblíbenější káva od pražírny Segafredo. Intermezzo vyniká silnými, kořeněnými tóny, spojenými s hustou cremou a celkově plnou chutí s mírně hořkým zakončením.

Káva Segafredo Intermezzo je směs kávových zrn z Brazílie 60 % Arabiky a 40 % Robusty, díky čemuž v nenacházíme výrazný kyselý tón. 

Tato směs se stala vedoucí značkou v rostoucím vývozu italské kávy a byla po dlouhá desetiletí nejprodávanějším druhem kávy v celé Evropě. Směle se dá označit jako káva, která měla zásadní vliv na utváření kávové kultury ve světě a stála na jejím počátku.

Vášeň a zkušenost spojené s vysoce kvalitní směsí jsou tajemstvím Segafredo Zanetti. Přineste si domů nejoblíbenější kávu z espresso barů celého světa.

Intermezzo je precizně připravená káva a díky svým vlastnostem se perfektně hodí pro přípravu kávy v automatických kávovarech. 

Pražená káva vydrží čerstvá několik týdnů, po namletí ale postupně ztrácí svoje typické chutě. Pokud si koupíte zrnkovou kávu, můžete si ji namlít bezprostředně před přípravou a také ovlivnit stupeň namletí.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat