Trobica Silver Premium zrnková káva 125 g
Trobica Silver Premium zrnková káva 125 gTrobica Silver Premium zrnková káva 125 gTrobica Silver Premium zrnková káva 125 gTrobica Silver Premium zrnková káva 125 gTrobica Silver Premium zrnková káva 125 g

Trobica Silver Premium zrnková káva 125 g

Vaše cena
160,00 Kč
Vaše cena bez DPH
139,13 Kč
160
Dostupnost
Skladem Ano
Kód
910013
Výrobce
Trobica

 


Trobica Silver je dokonalá ranní káva. Vytvořili jsme kávu s jemnou chutí a hustou pěnou, která je ideální pro silné Espresso. Je to ranní příliv energie s vůní karamelu a čokolády, který vás příjemně naladí do celého dne. Pokud ráno nestíháte, nevadí - káva Trobica Silver se hodí třeba i do automatů na kávu u vás v práci.

Složení: Čistá zrnková káva 80 % Robusta / 20 % Arabica

Základní charakteristika kávovníků Coffea canephora (arabika) a Coffea canephora (robusta):

Arabica je proti robustě výrazně aromatická a nabízí sladké ovocné tóny. Je také výrazně jemnější než robusta a má intenzivnější aroma. Zrna obsahují 0,8 – 1,5 % kofeinu.

Robusta je výrazně hořká až svíravá. Rozhodně vám proti arabice nabídne silné, zemité tóny v chuti. Obsahuje přibližně 1,7 – 4% kofeinu, tedy téměř dvakrát tolik než arabica. 

Základem pro přípravu vynikajícího espresa jsou espressa směsi arabicy a robusty. Zatímco arabica je aromatičtější a výraznější, tak robusta dodává espresso směsím vyváženou hořkost, větší množství kofeinu a zemitost těla kávy. Oproti arabice podporuje robusta krémovitost kávy.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat