Urnex Cafiza tablety na čištění kávovarů 32 x 2g

Vaše cena
251,00 Kč
Vaše cena bez DPH
207,44 Kč
251
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
31.05.2024 u Vás
Kód
322001
Výrobce
UrnexUrnex Cafiza je přípravek amerického výrobce Urnex určený k čištění tradičních espresso zařízení nebo kávovarů se zpětným proplachem. Tablety zbavují zařízení zbytků usazenin v hlavě a v páce kávovaru, ventilech a celém systému.

Použití v automatických espressovačích

Vložte jednu tabletu Cafiza do příslušného místa ve vašem zařízení a držte se pokynů výrobce k údržbě a čištění kávovaru. Tablety jsou určeny pro každodenní použití.

Použití v tradičních espressovačích


 

1. Vložte do páky kávovaru slepé sítko a jednu Cafiza tabletu.
2. Aktivujte cyklus přípravy kávy na dobu 10ti sekund. Poté na 10 sekund cyklus vypněte a opět spusťte espressovač na dobu 10ti sekund. Tuto operaci opakujte 5krát za sebou.
3. Vyjměte páku a spusťte cyklus přípravy kávy; páku opláchněte vytékající vodou z hlavy kávovaru a poté cyklus zastavte.
4. Nasaďte páku a opakujte cyklus z bodu 2 tentokrát bez Cafiza tablety, a to opět 5krát za sebou.
5. Připravte první šálek tzv. naprázdno z důvodu závěrečného proplachu systému.
6. Proveďte vyčištění pák v odděleném roztoku připraveného z tablety nebo prášku Cafiza. Páky ponechejte v roztoku půl hodiny a poté je důkladně opláchněte a omyjte proudem tekoucí teplé vody.

Čisticí přípravky značky Urnex jsou k dispozici ve formě tablet nebo prášku. Jsou zdravotně nezávadné a certifikovány testovacím ústavem NSF.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat