Vialli Design karafa na vodu AMO 1300 ml Drip Free

Vaše cena
453,00 Kč
Vaše cena bez DPH
374,38 Kč
453
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
24.04.2024 u Vás
Kód
132000
Výrobce
Vialli DesignVialli Design karafa na vodu a nápoje AMO 1300 ml Drip Free (25899)


Skleněná karafa se zátkou Vialli Design

Skleněná karafa na vodu Vialli Design AMO je praktickým doplňkem pro každodenní použití. Je vybavena speciálním systémem Drip-Free, který zabraňuje stékání nápoje po stěnách při nalévání. Nádoba je vyrobena z borosilikátového skla, které zabezpečuje tepelnou izolaci obsahu. Díky tomu si můžete dlouho užívat požadovanou teplotu svého oblíbeného džusu nebo limonády.

Vialli Design - snadné a hygienické nalévání

Elegantní karafa s víkem o objemu 1,3 l poskytuje mimořádně pohodlné nalévání. Tuto operaci usnadňuje rafinovaný systém Drip-Free, který chrání okraje nádoby před rozlitím nápoje. Víko má těsnění ze silikonu - díky tomu můžete karafu naklonit bez obav, že korek vypadne. Karafa obsahuje také sítko, aby se do nápoje nedostaly například zbytky citronu.

Vialli Design - Váš oblíbený nápoj v dokonalé teplotě

Karafa na vodu Vialli Design AMO je vhodná pro podávání studených i teplých nápojů. Osvěžující šťáva, studený nápoj nebo teplý čaj – každý z těchto nápojů bude v karafě vypadat skvěle. Borosilikátové sklo je unikátní materiál, který se vyznačuje tepelně izolačními vlastnostmi. Díky tomu si nápoje podávané v karafě Vialli Design udrží déle  požadovanou teplotu. Borosilikát je také odolnější vůči matování než běžné sklo. To znamená, že se budete dlouho těšit z bezchybného vzhledu karafy.

Praktické řešení a klasický design

Karafa na vodu má kapacitu 1300 ml - přesně pro přípravu vašeho oblíbeného nápoje podávaného s přáteli nebo ke každodennímu popíjení. Dokonale průhledné, silné sklo dokonale zobrazuje obsah nádoby. Zátka karafy je vybavena sítkem - díky tomu se do nápoje nedostanou semínka ani zbytky ovoce.

Výška karafy je 29 cm a průměr je 8 cm. Optimální rozměry pro skladování v ledničce.

Ekologické a odolné - Tip pro užitečný a elegantní dárek

Produkty Vialli Design jsou nejen funkční, ale především jsou vyrobeny z top kvalitních materiálů. Díky tomu je karafa na vodu AMO zárukou odolnosti. Solidní zpracování a estetické balení produktu činí karafu na vodu ideálním dárkem. Moderní design zapadne do každého interiéru a praktická řešení zvýší komfort každodenního pití. Překvapte své blízké a vyberte si elegantní karafu Vialli Design s víčkem.

Parametry produktu

  • Barva: černá.
  • Materiál: borosilikátové sklo / plast.
  • Kapacita: 1,3 l.
  • Vhodné do myčky: ne.
  • Mikrovlnka: ne.
  • Mrazák: ne.
  • Šířka: 8 cm.
  • Výška: 29 cm.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat