Vialli Design Kuchyňský organizér s dávkovačem LIVIO DUO šedý

Vaše cena
302,00 Kč
Vaše cena bez DPH
249,59 Kč
302
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
16.07.2024 u Vás
Kód
132001
Výrobce
Vialli DesignKuchyňský organizér s dávkovačem tekutin Vialli Design LIVIO DUO (šedý) 28319


Kuchyňský organizér s dávkovačem Vialli Design LIVIO DUO

Jednou z nejpraktičtějších vychytávek v kuchyni je organizér na mycí prostředky. Ukládání těchto mycích prostředků po umytí nádobí je často dilema. Houba ponechaná ve dřezu může absorbovat vodu, což přispívá k růstu bakterií a plísní. Pokud ji položíme na pracovní desku – začne na ni unikat voda, což je také problematické. Praktický kuchyňský organizér s dávkovačem tekutin Vialli Design LIVIO Duo vám umožní vyhnout se tomuto typu nepříjemností. Materiál, ze kterého je vyroben je plně odolný proti vlhkosti a má pozitivní vliv na hygienu doplňků.

Šedý organizér se stojánkem na houbičky v sobě spojuje i další užitečné vymoženosti, včetně ramínka na hadřík, který tak rychleji schne a praktického dávkovače prostředku na mytí nádobí.

Důležité je, že zásobník je promyšleně navržen a umožňuje odtékání přebytečné tekutiny z houby. Voda odtéká do speciální nádoby, kterou můžete pravidelně vyprazdňovat. Hned vedle těchto příslušenství je zabudovaný dávkovač tekutin o objemu 350 ml, pomocí kterého si pohodlně odměříte preferované množství prostředku na mytí nádobí.

Stylový a funkční organizér dřezu s dávkovačem tekutin

Nyní potřebujete pouze jedno příslušenství, abyste mohli funkčně uspořádat všechny vaše nádobí na mytí nádobí. Kuchyňský organizér je nejen mimořádně praktický, ale má i estetickou funkci. Stylový, minimalistický organizér vypadá na kuchyňské lince určitě mnohem atraktivněji než lahvička s tekutinou a sypká vlhká houbička. Pokud tedy oceňujete produkty, které kombinují funkčnost a vkusný design - kuchyňský organizér Vialli Design LIVIO DUO je pro vás perfektní volbou.

Kuchyňský organizér do myčky, prostředku na mytí nádobí a hadříku

Nezanedbatelnou výhodou organizéru LIVIO DUO je fakt, že jej lze snadno rozložit na díly a umýt v myčce nebo v ruce. Výrobek se vyznačuje speciálními otvory a spodní nádobou, do které je odváděna přebytečná voda. Jedná se o mimořádně užitečnou funkci, která maximálně přispívá k hygieně každodenního mytí nádobí! Prezentovaný organizér je šedý. Jeho rozměry jsou: délka - 21,5 cm, šířka - 9 cm, výška - 14 cm.

Parametry produktu

  • nádoba na tekutinu o objemu 350 ml,
  • věšák na látky,
  • možno mýt v myčce,
  • vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů,
  • jednoduchý, moderní design,
  • hygienické - má otvory, které odvádějí vodu do nádobky.

    Praktický organizér bude nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni a skvěle doplní celou řadu LIVIO.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat