WPRO CCA660 CALBLOCK+ 484000008913 náhradní náplň do pračkového filtru

Vaše cena
332,00 Kč
Vaše cena bez DPH
274,38 Kč
332
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.04.2024 u Vás
Kód
310051
Výrobce
WhirlpoolPračkový filtr na změkčení vody WPRO Calblock+ 484000008913

Minerály jako vápník a hořčík jsou zdraví prospěšné, ale domácím zařízením rozhodně škodí.

Kohoutková voda používaná v pračkách a myčkách na nádobí má vysoký obsah těchto prvků. To způsobuje, že se v zařízeních tvoří vodní kámen, což snižuje účinnost zařízení. Z dlouhodobého hlediska to může vést i k poruchám. Tato náhradní náplň do změkčovacího filtru na vodu Whirlpool odstraňuje vodní kámen a prodlužuje životnost vaší pračky a myčky!

Filtrační náplň proti vodnímu kameni pro pračky WHIRLPOOL

Použití vodního filtru v pračkách a myčkách zabraňuje tvorbě vodního kamene. Vložka také zadržuje mechanické nečistoty jako rez a písek. Výrobek chrání součásti zařízení (ohřívač, elektrický ventil, potrubí, filtry) před škodlivými účinky vodního kamene a umožňuje vyhnout se nákladným opravám v servisním středisku. Tímto způsobem prodlužuje filtrační vložka životnost zařízení.

Změkčovač vody pro pračky a myčky - náhradní náplň

Výrobce dbá na to, aby výrobek pozitivně ovlivňoval měkkost vypraných látek nebo čistotu umytého nádobí. Topné těleso bez vodního kamene navíc spotřebuje na ohřev vody méně elektřiny. Výsledkem je další úspora peněz. Kartuše obsahuje polyfosfáty, které nahrazují jiné odvápňovací prostředky pro pračky a myčky nádobí. Navíc zvýšením účinnosti zařízení vám prostředek umožňuje snížit spotřebu pracích prostředků - podle výrobce až o 40 %!

Filtrační vložka Calblock+ WPRO, která změkčuje vodu

Účinnost jedné náhradní kartuše je 4 - 6 měsíců v závislosti na frekvenci mytí nebo mytí nádobí (v případě pochybností zkontrolujte indikátor spotřeby vyznačený vedle průhledné části stěny). Po uplynutí této doby by měl být vyměněn za nový. Zachováte tak účinek změkčené vody a všechny její pozitivní účinky.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat