3M AP1-C301-S vodní filtr do POU distributorů (nebo C305-S)

Vaše cena
1 059,00 Kč
Vaše cena bez DPH
875,21 Kč
1059
Dostupnost
na objednávku
Předpokládané dodání
Neznámý termín naskladnění
Kód
307001
Výrobce
3MVodní filtr AP1-C301-S společnosti 3M je určen pro distributory vody (POU). Tento vícestupňový filtrační systém pro ochlazování vody a vending zařízení zaručuje nejvyšší stupeň čistoty, kvality a chuti vody.

     Výhody vodního filtru 3M:
•    odstraňuje chlor, sedimenty, benzen, dichlorbenzen a toxafen;
•    zabraňuje tvorbě vodního kamene;
•    zabraňuje prostupu částic o velikosti 1 µm;
•    snadná a rychlá výměna filtrační patrony.

Filtr AP1-C301-S obsahuje také zpomalovač usazenin, který pomáhá chránit zařízení od jeho selhání v důsledku usazování vodního kamene a bakteriostatických médií, a jehož prostřednictvím je tak zajištěna ochrana filtrační patrony po dobu její životnosti.

Filtr AP1-C301-S splňuje normu NSF 42 (schopnost snižovat v pitné vodě koncentraci kontaminantů, které ovlivňují chuť, zápach a čistotu pitné vody) a NSF 53 (testuje systémy na schopnost snižovat celou řadu kontaminantů pitné vody, včetně olova, azbestu, prchavých organických sloučenin a vedlejších produktů dezinfekce). Voda přefiltrovaná filtry 3M se vyznačuje vysokou kvalitou, chutí a čistotou.

Pro zajištění správného chodu a funkčnosti zařízení je třeba filtrační patronu vyměnit po šesti měsících nebo po  přefiltrování 3000 litrů vody.

Filtrační patrona AP1-C301-S je kompatibilní s hlavicí řady Rogo.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat