Aquaphor Provance bílá + 1 ks filtru Aquaphor A5 Mg+

Vaše cena
639,00 Kč
Vaše cena bez DPH
528,10 Kč
639
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
08.06.2023 u Vás
Kód
140821
Výrobce
AquaphorAquaphor Provance se svým objemem 4,2 litru je ideální pro početnější rodiny či menší kanceláře. Filtrační konvice je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které jsou zdravotně nezávadné a zaručují stálost barev. Filtrační konvice Aquaphor Provance kombinuje to nejlepší ze skla a plastu a díky tomu se nemusíte bát, že by se rozbila, pokud ji upustíte. Díky kulatému dnu je navíc stabilnější než běžné filtrační konvice.

Celkově objemnější džbán umožňuje filtrování poměrně velkého množství vody pokaždé, když je to zapotřebí. 

Konvice je opatřena pohodlnou a praktickou rukojetí, díky které ji při plnění vodou můžete držet pevněji. Kloubové víčko umožňuje efektivněji doplňovat vodu do konvice, aniž by jste jej museli z nádobky vyjmout. Elektronický indikátor umístěný na víčku měří množství přefiltrované vody a informuje, kdy je třeba filtrační patronu vyměnit.

     Technické údaje:
•    rozměry (v/š/h) 282 x 250 x 135 mm;
•    celkový objem přefiltrované vody 2,0 litru;
•    celkový objem konvice 4,2 litru.

     Obsah balení: 
•    1x filtrační konvice;
•    1x filtrační patrona Aquaphor A5 Mg+

Filtrační konvice Aquaphor Provance bílá  je k dostání také v balení s 2 kusy4 kusy či 6 kusy filtračních patron Aquaphor A5 Mg+.

Filtrační patrona Aquaphor A5 Mg+

Účinně odstraňuje chlór, vodní kámen a jiné kontaminující látky z přívodu vody. Tím je zajištěno, že nápoje budou zdravější, chutnější a bez zápachu chlóru. Vaše nápoje, teplé či studené, tak budou daleko chutnější a zdravější. Při používání přefiltrované vody v malých zařízeních tak prodlužujete jejich životnost a tím také snižujete nutnost jejich častého čistění od vodního kamene. Filtrační patrona Aquaphor A5 Mg+ vyčistí vodu a obohatí ji o hořčík, který je prospěšný vašemu tělu. Filtr uvolňuje 30% doporučené denní dávky hořčíku do vody, což vám umožňuje starat se o zdraví své i svých blízkých. Filtr zabraňuje množení bakterií a také snižuje hladinu herbicidů, těžkých kovů a ropných produktů, čímž zajišťuje chutný a zdravý nápoj. Filtrační patrona by měla být vyměněna po dvou až třech měsících nebo po přefiltrování až 350 litrů vody.

Výrobek je certifikován hygienickým ústavem PZH a certifikátem TÜV NORD CERT.

Součástí balení je filtrační konvice + 1 ks filtrační patrony Aquaphor Maxfor A5 Mg+.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat