Proč byste měli mít konvičku na čaj Filter Logic?

Když vaříte větší množství čaje nebo kávy do konvice, tak nějak předpokládáte, že než jej stihnete zkonzumovat, nápoj zkrátka vychladne.

Na druhou stranu je ale mnohem chutnější čaj, který pijete teplý nebo dokonce horký. O kávě v tomto případě ani nemluvě. Dobrou zprávou je, že některé konvice dokážou nápoj udržet teplý po opravdu dlouhou dobu. Mezi ně patří například konvice FilterLogic Thermo Shield, která je dobrou volbou pro všechny, kteří mají rádi horkou kávu i čaj. Čím se liší od podobných produktů dostupných na trhu a proč byste si ji měli vybrat?

Co je potřeba pro kvalitní čaj?

Proto, aby byl váš čaj dokonalý je potřeba mít nejen ty nejkvalitnější ingredience, tedy samotné čajové lístky a čistou vodu, ale také dodržet teplotu a dobu louhování. Teplota vody se po převaření automaticky začne snižovat. To znamená, že proces louhování čaje může být méně efektivní a hotový čaj nebude mít takové aroma a chuť, jaké by mohl. To je škoda. Právě proto je výhodné vybrat si pro přípravu čaje džbán či konvici, která dokáže udržet vysokou teplotu nápoje po dlouhou dobu. Džbán FilterLogic Thermo Shield je vyroben tak, aby si s udržením vysoké teploty nápoje, který je uvnitř něho, bez potíží poradil. Kromě teplých nápojů ale dokáže tato konvička udržet dlouho chladné také nápoje studené. Princip tkví v dokonalém odizolování kapaliny od okolí.

Výhody konvičky FilterLogic

Kromě udržení konstantní teploty tekutiny je možné v konvici FilterLogic Thermo Shield čaj také přímo vařit. Není k tomu potřeba žádné další příslušenství. Uvnitř konvice je totiž speciální vyjímatelná nádoba určený pro vkládání čajových lístků. Díky tomu můžete čaj uvařit opravdu snadno a zároveň budete mít jistotu, že se do nápoje nedostanou lístky čaje, které by následně ztěžovaly jeho konzumaci. Kromě toho se džbán také velice snadno čistí, protože nádobu uvnitř je možno snadno a rychle vyjmout. Konvice je tak velice praktická a funkční a lze ji snadno používat každý den. Hodí se jak na podvečerní čaj, který si užijete doma s rodinou, tak do kanceláře, kde do ní můžete připravit kávu pro všechny kolegy.

Šup s ní do myčky

Konvici FilterLogic Thermo Shield umyjete pohodlně v myčce nádobí. Ještě před vložením do přístroje však sejměte její dřevěné víko a vyjměte vnitřní nádobu na čaj. Skleněnou část pak můžete bez obav vložit do myčky nádobí. Při mytí používejte raději šetrnější režim na sklo, abyste měli jistotu, že se konvice v průběhu mytí nepoškodí.

Konvice přizpůsobená potřebám moderních lidí

V současné době jsou v kurzu především snadno použitelné a funkční produkty, které mají zároveň atraktivní vzhled. Konvice Thermo Shield v sobě obě tato kritéria spojuje. Dobře zapadne i do moderní designové kuchyně, kterou svým vzhledem vkusně doplní. Chcete-li elegantní a minimalisticky vypadající konvici, je právě tento produkt tou nejlepší volbou. Jednoduchá skleněná konstrukce doplněná o dřevěné víko a nádobu na čajové lístky nadchne každého. Univerzální barvy se hodí k jakémukoliv vybavení i nádobí a splňují i vysoké nároky moderních uživatelů.

Proč zrovna dvojité sklo?

Za udržené konstantní teploty nápoje uvnitř konvice je zodpovědný její plášť z dvojitého borosilikátového skla. To dokáže izolovat díky volnému prostoru vyplněnému vzduchem mezi stěnami. Dvojitá stěna se zároveň postará o mimořádný vizuální zážitek. Borosilikátové sklo je ale náročné na zpracování a jeho sériová výroba není možná. Proto je každý kousek vyráběn ručně a díky tomu je také originální.

Proč používat tepelně izolační konvice?

Budete-li vařit čaj přímo v termoizolační konvici FilterLogic Thermo Shield, získáte nápoje opravdu výtečné chuti. To je dobrá zpráva pro všechny, kteří si z konzumace čaje vytvořili určitý druh osobního rituálu. Čaj je ideálním nápojem nejen pro společenská setkání, ale také pro snídaně či dlouhé večery strávené u televize. Ve džbánku navíc připravíte mnohem větší množství nápoje najednou, takže můžete uvařit čaj pro více osob najednou. Nápoj si můžete v klidu vychutnávat po dlouhou dobu, není nutné jej rychle zkonzumovat, aby nevychladl.Související produkty