Bosch Tassimo TCZ6004 odvápňovač

Vaše cena
196,00 Kč
Vaše cena bez DPH
161,98 Kč
196
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.06.2024 u Vás
Kód
301109
Výrobce
BoschOdvápňovač pro kávovary Tassimo TCZ6004 311909 (4 tablety)

Tassimo TCZ6004 odvápňovací tablety pro kávovar na přípravu teplých nápojů značky Tassimo / Bosch efektivně a rychle odstraňují vodní kámen.

Tím je také zajištěna lepší účinnost kávovaru a jeho delší životnost.

Součástí balení jsou 4 tablety na 2 odvápňovací procesy.


Neustálý kontakt různých součástí kávovaru s vodou může vést k jejich poruše. Hlavní příčinou bývá usazování vodního kamene, který má negativní vliv na spotřebiče. Může způsobit zvýšenou spotřebu energie, ucpat vnitřní hadice nebo zhoršit chuť kávy. Abyste se vyhnuli nákladným opravám, vyplatí se kávovar pravidelně odvápňovat. Pokud máte kávovar Bosch Tassimo, jsou tyto tablety ideální.

Odvápňovač pro kávovary na espresso

Četnost odvápňování závisí na tvrdosti používané vody a počtu připravovaných káv. Čím tvrdší je používaná voda z vodovodu, tím častěji je třeba odstraňovat vodní kámen. Výrobci doporučují odstraňovat vodní kámen v průměru každé 2 měsíce. Proces trvá krátkou dobu a jeho provedení je jednoduché a intuitivní.

Účinné odvápňovací tablety pro kávovary

Odvápnění by se mělo provádět, když se na kávovaru zobrazí zpráva nebo se rozsvítí kontrolka signalizující, že je to nutné. Stačí rozpustit dvě tablety v nádržce na vodu a vložit servisní disk do otvoru pro kapsli. Poté spusťte proces odvápnění a nezapomeňte umístit nádobu pod vytékající vodu. V případě pochybností, jak provést odvápnění se podívejte do návodu Vašeho spotřebiče. 

Originální odvápňovací prostředek Bosch

Společnost Bosch již řadu let vyrábí domácí spotřebiče s vyspělou technologií a vysoce kvalitními součástmi. Výběr výrobků této společnosti znamená, že si můžete být jisti účinností a spokojeností s nákupem. 

Poznámka:

•    Přesný popis použití tohoto výrobku naleznete v návodu svého přístroje.
•    Produkt je označen i pod následujícími kódy: TCZ6004, 00311909. (viz. změna obalu)

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat