Brita Maxtra Plus filtry 12 ks

Vaše cena
1 429,00 Kč
Vaše cena bez DPH
1 180,99 Kč
1429
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
18.06.2024 u Vás
Kód
100155
Výrobce
BritaBrita Maxtra Plus je předchozí generace filtrů Maxtra - v naší nabídce najdete novou verzi filtrů Maxtra Pro Pure Performance.

Brita nabízí vylepšený filtr Maxtra Pro Pure Performance vyvinutý pro měkkou a střední vodu, který zamezuje usazování vodního kamene ve spotřebičích a prodlužuje tak jejich životnost. Chrání vaše spotřebiče a dopřeje vám ještě lepší a lahodnější chuť studených i teplých nápojů.

Výhody patron Maxtra Plus jsou v použití aktivního uhlíku ze skořápek kokosových ořechů. Nová filtrační patrona dále obsahuje o 5 ml více filtrační směsi, která je tvořena mikročásticemi aktivního uhlí (Micro Carobon Pearls), které jsou menší a kulatější oproti dříve používaným perličkám. Tyto perličky díky větší ploše zaručují širší plochu pro kontakt s vodou a tím zvyšují efektivitu filtrace vody. 

Pro zajištění nejlepší filtrace se doporučuje vyměnit filtr po 100 litrech přefiltrované vody nebo po 30 dnech používání. 

Obsah patrony:

Patrona obsahuje směs iontoměniče v podobě pryskyřice a aktivního uhlí. Uhlík absorbuje chlór, pesticidy a organické znečišťující látky, zlepšuje chuť a eliminuje pachy.  Pryskyřice odstraňuje dočasnou tvrdost, která způsobuje vodní kámen. Také významně snižuje množství kovů, jako je měď a olovo nacházející se ve vodě. Filtrační směs dále obsahuje inhibitor, který zabraňuje vzniku a růstu bakterií.

Filtr Brita Maxtra Plus je možné použít s následujícími typy konvic:

  • Brita Marella, Marella XL, Aluna, Aluna XL, Elemaris, Elemaris XL, Fjord Cool Memo, Fill & Enjoy Style, Fill & Enjoy Flow,
    Fill & Enjoy Fun.
  • Dafi Astra, Omega, Sintra, Luna, Aldo (u všech konvic s osazením filtru Unimax).
  • Aquaphor Time, Orion, Amethyst, Agat (u všech konvic s osazením filtru B100-25).
  • Filter Logic Venus.
  • Bosch Tassimo.
  • Laica BI-FLUX.

 

Současná a nejnovější generace filtrů je označena jako Brita Maxtra Pro Pure Performance.

Filtry Brita Maxtra Pro Pure Performance jsou k dostání také po 1 kusu nebo ve výhodném balení po 2 kusech3 kusech4 kusech6 kusech8 kusech nebo dokonce 12 kusech.

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat