Brita Maxtra Pro Pure Performance filtr 3 ks

Vaše cena
418,00 Kč
Vaše cena bez DPH
345,45 Kč
418
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.06.2024 u Vás
Kód
100122
Výrobce
BritaBrita Maxtra Pro Pure Performance filtr do filtračních konvic 3 ks

Brita Maxtra Pro Pure Performance nahrazují předchozí model filtr Maxtra+ a jsou kompatibilní se všemi filtračními konvicemi Brita.co je uvnitr filtru Brita Maxtra Pro All-in-1

Filtry jsou speciálně vyvinuty pro oblasti s měkkou a středně tvrdou vodu.

Přírodní technologie - kokosové skořápky

Filtry Brita Maxtra Pro Pure Performance jsou založené na ryze přírodní technologii. Filtrační směs uvnitř filtru je tvořena iontoměničem v podobě syntetické pryskyřice a mikročásticemi aktivního uhlí, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Tělo filtru je z 50 % tvořeno bioplastem a lze jej recyklovat v rámci recyklačního programu Brita. Plast neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou.

Vodní filtr na změkčování vody

Filtr využívá prověřenou technologii filtrů Brita Maxtra+ s inovovaným složením. Účinněji vylepšuje chuť pitné vody a zbavuje ji zápachu, organických i anorganických nečistot. Filtr obsahuje více aktivního uhlí, a proto účinněji odfiltruje chlór, herbicidy, pesticidy a zbytky léčiv. Navíc je vybaven vysoce výkonnou filtrační síťkou, která je 4× účinnější při zadržování drobných částic ve srovnání s filtrem předchozí generace Maxtra+.

Maxtra Pro Pure Performance je určen pro měkkou a středně tvrdou vodu.

Pokud bydlíte v lokalitě s tvrdou vodou, vyzkoušejte vodní filtr Brita Maxtra+ Hard Water Expert, který je o 50 % účinnější při boji s vodním kamenem.

Jaké jsou výhody použití změkčovacího filtru pro vaši konvici Brita?

 • lepší chuť
 • méně vodního kamene
 • redukuje: chlór a jiné látky ovlivňující chuť, vodní kámen, olovo, měď, herbicidy, pesticidy a léčiva a jiné nečistoty
 • Nová inovativní mikro síťka BRITA redukuje mikročástice ≥ 30 μm.
 • 4x lepší než naše předchozí filtrační patrona BRITA MAXTRA+ – ideální pro starší potrubí.
 • Nejudržitelnější filtrační patrona BRITA všech dob: vyrobena v Evropě z 50 % z biologických materiálů (víčko a hlaveň).
 • Filtrační vložky BRITA Maxtra Pro jsou recyklovatelné.
 • Dobré pro vás, dobré pro životní prostředí: pomáhá snižovat používání plastových lahví a má až 25x nižší uhlíkovou stopu než balená voda.
 • Kapacita filtru až 150 l poskytuje čerstvou vodu skvělé chuti za pouhých pár na korun litr.

Pro zajištění nejlepší filtrace se doporučuje vyměnit filtr po 150 litrech přefiltrované vody nebo po 30 dnech používání. 

Chraňte své spotřebičebrita-consumer-water-filter-jugs-benefits-coffee-machine-464x348

Vodní filtry BRITA snižují usazování vodního kamene ve vašich spotřebičích a prodlužují tím životnost rychlovarné konvice, kávovaru i žehličky.

Ménbrita-consumer-water-filter-jugs-benefits-reduce-plastic-464x348ě plastového odpadu

Každý vodní filtr BRITA Maxtra Pro přefiltruje až 150 litrů vody. Snižte spotřebu plastů až o 100 plastových lahví měsíčně a ušetřete peníze. Nekupujte vodu v plastových lahvích, ale filtrujte vodu, kterou máte ve vašem vodovodním kohoutku.

Filtry Brita Maxtra Pro Pure Performance jsou k dostání také v balení po 2 kusech, 3 kusech, 4 kusech8 kusech či 12 kusech.

Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat