Brita Maxtra Pro Pure Performance filtr 12 ks

Vaše cena
1 429,00 Kč
Vaše cena bez DPH
1 180,99 Kč
1429
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
31.05.2024 u Vás
Kód
100126
Výrobce
BritaBrita Maxtra Pro Pure Performance filtr do filtračních konvic 12 ks

Brita Maxtra Pro Pure Performance nahrazují předchozí model filtr Maxtra+ a jsou kompatibilní se všemi filtračními konvicemi Brita.co je uvnitr filtru Brita Maxtra Pro All-in-1

Filtry jsou speciálně vyvinuty pro oblasti s měkkou a středně tvrdou vodu.

Přírodní technologie - kokosové skořápky

Filtry Brita Maxtra Pro Pure Performance jsou založené na ryze přírodní technologii. Filtrační směs uvnitř filtru je tvořena iontoměničem v podobě syntetické pryskyřice a mikročásticemi aktivního uhlí, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Tělo filtru je z 50 % tvořeno bioplastem a lze jej recyklovat v rámci recyklačního programu Brita. Plast neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou.

Vodní filtr na změkčování vody

Filtr využívá prověřenou technologii filtrů Brita Maxtra+ s inovovaným složením. Účinněji vylepšuje chuť pitné vody a zbavuje ji zápachu, organických i anorganických nečistot. Filtr obsahuje více aktivního uhlí, a proto účinněji odfiltruje chlór, herbicidy, pesticidy a zbytky léčiv. Navíc je vybaven vysoce výkonnou filtrační síťkou, která je 4× účinnější při zadržování drobných částic ve srovnání s filtrem předchozí generace Maxtra+.

Maxtra Pro Pure Performance je určen pro měkkou a středně tvrdou vodu.

Pokud bydlíte v lokalitě s tvrdou vodou, vyzkoušejte vodní filtr Brita Maxtra+ Hard Water Expert, který je o 50 % účinnější při boji s vodním kamenem.

Jaké jsou výhody použití změkčovacího filtru pro vaši konvici Brita?

 • lepší chuť
 • méně vodního kamene
 • redukuje: chlór a jiné látky ovlivňující chuť, vodní kámen, olovo, měď, herbicidy, pesticidy a léčiva a jiné nečistoty
 • Nová inovativní mikro síťka BRITA redukuje mikročástice ≥ 30 μm.
 • 4x lepší než naše předchozí filtrační patrona BRITA MAXTRA+ – ideální pro starší potrubí.
 • Nejudržitelnější filtrační patrona BRITA všech dob: vyrobena v Evropě z 50 % z biologických materiálů (víčko a hlaveň).
 • Filtrační vložky BRITA Maxtra Pro jsou recyklovatelné.
 • Dobré pro vás, dobré pro životní prostředí: pomáhá snižovat používání plastových lahví a má až 25x nižší uhlíkovou stopu než balená voda.
 • Kapacita filtru až 150 l poskytuje čerstvou vodu skvělé chuti za pouhých pár na korun litr.

 •  

Pro zajištění nejlepší filtrace se doporučuje vyměnit filtr po 150 litrech přefiltrované vody nebo po 30 dnech používání. 

Chraňte své spotřebičebrita-consumer-water-filter-jugs-benefits-coffee-machine-464x348

Vodní filtry BRITA snižují usazování vodního kamene ve vašich spotřebičích a prodlužují tím životnost rychlovarné konvice, kávovaru i žehličky.

Ménbrita-consumer-water-filter-jugs-benefits-reduce-plastic-464x348ě plastového odpadu

Každý vodní filtr BRITA Maxtra Pro přefiltruje až 150 litrů vody. Snižte spotřebu plastů až o 100 plastových lahví měsíčně a ušetřete peníze. Nekupujte vodu v plastových lahvích, ale filtrujte vodu, kterou máte ve vašem vodovodním kohoutku.

Filtry Brita Maxtra Pro Pure Performance jsou k dostání také v balení po 2 kusech, 3 kusech, 4 kusech8 kusech či 12 kusech.

Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat