Dafi Classic Mg+ filtry 12 ks

Vaše cena
908,00 Kč
Vaše cena bez DPH
750,41 Kč
908
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
14.06.2024 u Vás
Kód
200225
Výrobce
DafiFiltrační patrony Dafi Classic Mg+ byly vyvinuty speciálně, aby obohacovaly filtrovanou vodu o tělu prospěšné látky.

Čistá voda z kohoutku ve většině případů obsahuje mimo jiné také nepatrné množství vápníku a hořčíku. Látky, která zabraňuje srdečním chorobám, ovlivňuje funkci šedých buněk a mnoho dalších tělesných funkcí. Z tohoto důvodu se vyplatí používat unikátní filtr Dafi Classic Mg+, který vodu obohacuje o hořčík a další minerály.

Filtrační patrony Dafi Classic Mg+ vyniká svou dvojí funkcí. Filtr zajišťuje pečlivé čištění vody z kohoutku, odstraňuje nežádoucí látky obsažené ve vodovodním řádu, ale zároveň také obohacuje filtrovanou vodu o částice hořčíku. Vaše tělo tak díky konzumaci takto filtrované vody získává ještě více tohoto důležitého prvku. 

Filtr obsahuje magnesiovou iontoměničovou pryskyřici a aktivní uhlí. Obě složky jsou zcela přírodní a bezpečné. Z vody jsou odstraněny nečistoty, jako jsou některé těžké kovy, chlór, fyzické nečistoty a další nežádoucí látky. Po filtraci je tak voda z kohoutku bezpečná k pití a má mnohem lepší chuť.

Výměna filtru se doporučuje jednou za 30 dní nebo po přefiltrování 100-150 litrů vody v závislosti na kvalitě vody.

Filtrační patrony Dafi Classic Mg+ je klasický vertikální filtr, který je vhodný pro všechny filtrační konvice, které používají tento typ filtru. Jedná se například o filtrační konvice Dafi Crystal, Astra Classic, Atri, Start Classic, Luna Classic, FilterLogic FLJ-601 Neptun, Aquaphor Standard, Ideal.

Obsah balení: 
•    12x filtrační patrona Dafi Classic Mg+

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat