Dafi LED senzor skleněná grafitová + 4 ks filtru Dafi Classic

Vaše cena
666,00 Kč
Vaše cena bez DPH
550,41 Kč
666
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.06.2024 u Vás
Kód
200313
Výrobce
DafiLuxusní skleněná grafitová filtrační konvice Dafi Crystal Classic s celkovým objemem 2,0 litry, kapacitou přefiltrované vody o objemu 1,0 litru a LED senzorem zbavuje vodu od chloru, těžkých kovů a škodlivých látek, které se mohou vyskytnout ve vodě z vodovodního řádu. Dále eliminuje přebytek sloučeniny způsobující tvorbu vodního kamene v domácích spotřebičích. Jednoduchý a komfortní design umožňuje napouštění vody do skleněné konvice bez odklopení víčka pouze jednou rukou. 

LED indikátor signalizuje opotřebení filtru, jakmile v průběhu jednoho měsíce přechází ze zelené barvy do červené, což je doba, kdy je nutné filtr vyměnit. LED signalizace a upozornění na výměnu filtru není dána množstvím přefiltrované vody, nýbrž měsíčním cyklem, během něhož se má za to, že životnost filtru je již u konce.

Ergonomicky skvěle navržená rukojeť umožňuje snadnou manipulaci s konvicí a dodává jí stabilitu během přenášení z místa na místo. Rukojeť i pouzdro pro filtrační patronu skleněné konvice Dafi jsou v barvě víčka.

Konvice může s úspěchem sloužit i jako stylová karafa, která je vyrobena z vysoce kvalitního skla.

     Technické údaje:
•    Kompatibilní patrony: Filter Logic FL-601T.
•    Indikátor výměny filtru prostřednictvím LED senzoru.
•    Víčko pro nalévání vody funguje jako zpětná klapka.

Součástí balení je filtrační konvice + 4 ks filtrační patrony Dafi Classic.

Grafitová filtrační konvice Dafi Crystal Classic je k dostání také v balení s 1 kusem, 2 kusy či 6 kusy filtračních patron Dafi Classic.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat